RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Murat Çakmakçı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   28.04.12 Karareis (İzmir) Avım (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11363)

Murat ÇAKMAKÇI 03-06-2012 18:17

28.04.12 Karareis (İzmir) Avım

Sabahın erken satlerinde avlak yerindeydim saat 5 gibi
hava mükemmeldi çok umutluydum mazbuz yapar yapmaz oltamı suyla buluşturdum ve arka arka balıklar geldi, sayısızispendek geldi tabiki irilerini seçerek bir karış olanları büyüde gel diyerek saldım 3 saat kadar balık hareketliydi ve havanını kalmasıyla avım sonlandı
bekledim denizin hareketlenmesini, fakat nafile bekledikçe yattı , sanki bana ...senin nasibin bu kadar hadi evine dercesine;)...
kullandığım mağzemeler.....0.26 misina,4 numara iğne,kurşunsuz,macun

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

dogukan1997 03-06-2012 18:52

Ellerine sağlık abi yine tavalıkların çıkmış. Afiyet olsun . Özlettin kendini abi ya . Sevgi ve saygılarımla rastgele .

Murat ÇAKMAKÇI 03-06-2012 21:27

Alıntı:

dogukan1997 tafarından gönderildi (Mesaj 123984)
Ellerine sağlık abi yine tavalıkların çıkmış. Afiyet olsun . Özlettin kendini abi ya . Sevgi ve saygılarımla rastgele .

Teşekkürler doğukan iğnen keskin olsun kardeşim

Baba Yalçın 03-06-2012 21:38

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 123983)
Sabahın erken satlerinde avlak yerindeydim saat 5 gibi
hava mükemmeldi çok umutluydum mazbuz yapar yapmaz oltamı suyla buluşturdum ve arka arka balıklar geldi, sayısızispendek geldi tabiki irilerini seçerek bir karış olanları büyüde gel diyerek saldım 3 saat kadar balık hareketliydi ve havanını kalmasıyla avım sonlandı
bekledim denizin hareketlenmesini, fakat nafile bekledikçe yattı , sanki bana ...senin nasibin bu kadar hadi evine dercesine;)...
kullandığım mağzemeler.....0.26 misina,4 numara iğne,kurşunsuz,macun

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Murat'çım maşallah Muradına ermişsin afiyet olsun paylaşımın için teşekkürler. Bundan sonraki avların en babasından olsun ve olacakta çünkü küçüklerini salmışsın bunun ödülü mutlaka olur. Saygılar.

Murat ÇAKMAKÇI 03-06-2012 21:41

Alıntı:

Baba Yalçın tafarından gönderildi (Mesaj 124000)
Murat'çım maşallah Muradına ermişsin afiyet olsun paylaşımın için teşekkürler. Bundan sonraki avların en babasından olsun ve olacakta çünkü küçüklerini salmışsın bunun ödülü mutlaka olur. Saygılar.

Teşekkürler ustadım deniz kenarında görüşmek üzere saygılar

muratdogan 03-06-2012 23:13

Vayyy paşaların PAŞASI Murat Üstadım.
Yakışıklılar ziyaretini esirgememiş ve üstadımızın oltasını şereflendirmiş.
Emeğine sağlık.

Murat ÇAKMAKÇI 03-06-2012 23:14

Alıntı:

muratdogan tafarından gönderildi (Mesaj 124012)
Vayyy paşaların PAŞASI Murat Üstadım.
Yakışıklılar ziyaretini esirgememiş ve üstadımızın oltasını şereflendirmiş.
Emeğine sağlık.

Teşekkürler muratım özledik sizleri

TUĞYAN 04-06-2012 08:08

Murat eline sağlık temiz ve güzel bir av olmuş afiyet olsun

Ahmet TARİH 04-06-2012 08:58

Vaaaay Murat üstadım harika bir çakmak yapmışsın kendine. Hayrılı uğurlu olsun. Eskiside güzeldi ama bu daha güzel. Eskisi biraz parlıyordu fotoğraflarda, bu çok yakışıklı çıkmış. İçindeki renkli zarlarda ayrı bir hava katmışlar. İyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip olsun üstadım. :deli::deli::deli::deli::D:D:D

Murat ÇAKMAKÇI 04-06-2012 09:15

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 124037)
Murat eline sağlık temiz ve güzel bir av olmuş afiyet olsun

Teşekkürler abim

Alıntı:

Ahmet TARİH tafarından gönderildi (Mesaj 124051)
Vaaaay Murat üstadım harika bir çakmak yapmışsın kendine. Hayrılı uğurlu olsun. Eskiside güzeldi ama bu daha güzel. Eskisi biraz parlıyordu fotoğraflarda, bu çok yakışıklı çıkmış. İçindeki renkli zarlarda ayrı bir hava katmışlar. İyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip olsun üstadım. :deli::deli::deli::deli::D:D:D

Ahmet nevar ne yok kardeşim. soy ismim çakmakçı
teşekkürler

Saat 22:45.