RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Paşa Team İş Başında... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7377)

Hasan BALIKÇI 12-04-2010 18:50

Alıntı:

köylü tafarından gönderildi (Mesaj 80881)
Merhaba arkadaşlar
öncelikle bu avı düzenleyen ve emeği geçen arkadaşları kutluyorum ve bizlere çektiğiniz bu göz ziyafeti için de ayrıca teşekkür ederim

sanal alemde havada uçuşan dostluk, arkadaşlık, samimiyet gibi kelimelerin ne kadar sahte olduğunu görmüş ve yaşamış biri olarak şunu söylemek istiyorum.
bu sanal alemin delikanlı dediğim adamları nasıl bozduğunu gören ve bilen biriyim..!

umarım bu gurubun içindeki arkadaşlar böyle olmaz
umarım hiçbir menfaat sizin dostluğunuzu bozmaz
umarım bu arkadaşlık ve dostluk zor zamanlarınızda da devam eder
umarım herkes samimi ve içtendir, işi bittiğinde sırtını dönenlerden değildir.

hepinizi yürekten selamlıyorum

vahap biladerim bizler sanal alemden dost olup güzel olan bir hobiyi güzel dostluklarla süslemeyi becerebilen kişileriz;)
sadece gösteriş meraklısı olarak yapmıyoruz buradaki bulunan dostlarımızda benim gibi düşünüyorlarki dostluk ve tanışma adına yapılacak organizasyona katılma kararı adı.:)

amaç sadece balık deyil kendi adıma söylüyorum eğer benim en ufak bir menfaat karşılığı yapmış olduğum bir işi görürseniz ne isterseniz onu diyebilirsiniz.;)
amacımız yeni dostluklar yeni arkadaşlar tanımak birşeyleri iyisiyle kötüsüyle paylaşmaktır;)

herkese sevgi ve saygılar :)

Kamil ESEN 12-04-2010 19:09

Alıntı:

köylü tafarından gönderildi (Mesaj 80881)
Merhaba arkadaşlar
öncelikle bu avı düzenleyen ve emeği geçen arkadaşları kutluyorum ve bizlere çektiğiniz bu göz ziyafeti için de ayrıca teşekkür ederim

sanal alemde havada uçuşan dostluk, arkadaşlık, samimiyet gibi kelimelerin ne kadar sahte olduğunu görmüş ve yaşamış biri olarak şunu söylemek istiyorum.
bu sanal alemin delikanlı dediğim adamları nasıl bozduğunu gören ve bilen biriyim..!

umarım bu gurubun içindeki arkadaşlar böyle olmaz
umarım hiçbir menfaat sizin dostluğunuzu bozmaz
umarım bu arkadaşlık ve dostluk zor zamanlarınızda da devam eder
umarım herkes samimi ve içtendir, işi bittiğinde sırtını dönenlerden değildir.

hepinizi yürekten selamlıyorum

Merak etme biz bağırır çağırırız ama kırılmayız.Çünkü reeldede tanıdık birbirimizi.Ancak bizi istemeyenlerin yanında durmayız.;)İyi dileklerine teşekkürler..

köylü 12-04-2010 19:47

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 80891)
Merak etme biz bağırır çağırırız ama kırılmayız.Çünkü reeldede tanıdık birbirimizi.Ancak bizi istemeyenlerin yanında durmayız.;)İyi dileklerine teşekkürler..

hocam merhaba
bılıyosunuz dıger sıteden boyle temennı ve dıleklerde bulundugum ıcın en sevdıgım ınsanlardan bırı olan babam benı banladı.( ama hakkını vermem lazım
kendılerı yapmadı en sevdıgıme yaptırdılar canım daha cok acıdı bunu da ıtıraf edeyım cok ıyı oynadılar )

bu temennılerı burda da dıle getırdım umarım yonetım tarafından banlanmam.

Kamil ESEN 12-04-2010 19:52

Alıntı:

köylü tafarından gönderildi (Mesaj 80893)
hocam merhaba
bılıyosunuz dıger sıteden boyle temennı ve dıleklerde bulundugum ıcın en sevdıgım ınsanlardan bırı olan babam benı banladı.( ama hakkını vermem lazım
kendılerı yapmadı en sevdıgıme yaptırdılar canım daha cok acıdı bunu da ıtıraf edeyım cok ıyı oynadılar )

bu temennılerı burda da dıle getırdım umarım yonetım tarafından banlanmam.

İstenmediğin yerde durmadığın daha iyi.Bende öyle sezince resti çekip gittim,bir dahada yazmadım.Ama kaybeden benmi oldum.;)Yada senmi;)Yoksa diğerlerimi.Biz burdada dostuz,burdada beraberiz.Onlar kendilerine çizdikleri çemberin içine herkes giremiyor diye düşünürlerken,aslında kendilerine dışarı çıkamayacakları bir sınır çizdiler.Onun için kaybeden bence biz değiliz.Burda da seni kimse böyle şeyler yazdın diye kınamaz bile.Bilakis takdir eder;)Sağlıkla kal..

köylü 12-04-2010 20:02

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 80894)
İstenmediğin yerde durmadığın daha iyi.Bende öyle sezince resti çekip gittim,bir dahada yazmadım.Ama kaybeden benmi oldum.;)Yada senmi;)Yoksa diğerlerimi.Biz burdada dostuz,burdada beraberiz.Onlar kendilerine çizdikleri çemberin içine herkes giremiyor diye düşünürlerken,aslında kendilerine dışarı çıkamayacakları bir sınır çizdiler.Onun için kaybeden bence biz değiliz.Burda da seni kimse böyle şeyler yazdın diye kınamaz bile.Bilakis takdir eder;)Sağlıkla kal..

teşekkür ederim hocam
organizasyonda görüşmek üzere;)

adolomorola 12-04-2010 21:51

Son 4 - 5 mesaj için
:helal::helal::helal::helal::helal:

ADNAN 12-04-2010 22:38

Hasooo ya şu senın avatardakı resımlerın içinde izledıklerım hepsi eline yakışıyorda kırmızı olan bir türlü gözüm alışamadı :) senı hep siyah beyaz balıklarla alışmışım görmeye garip geliyor tekneden yakaldığın :)mercan. bir gün gelde tekneyle sana is..nasıl yaklaanır göstereyım :).

adolomorola 12-04-2010 22:53

Alıntı:

levrek tafarından gönderildi (Mesaj 80696)
Paşa Team, gerçekten hem Paşa hemde müthiş bir Team.Yılmadan usanmadan yaz kış demeden aynı kararlılıkla yoluna devam ediyor.Balıklar şahane,muhabbetleri de öyle.Tek kusurları, tutukları balıkların av sonrası ızgara hallerinin görüntülerin olmayışı.Yani bu balıklar ahanda işte böyle yenir, dedirten fotoğrafları : ))

Madem istedin buyur Erol abi

Babam balıkların son rutuşlarını yapıyor

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

levrek 13-04-2010 07:50

Hah, ,işte budur olay, afiyet şeker olsun....

Taygun KOCABIYIK 13-04-2010 09:54

Öner abi ama olmaz ki böyle can bu yahu çekiyor :D

Saat 16:41.