RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Bu seferki daha da güzel bir pazar günüydü (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8763)

_Ata_35 14-02-2011 22:24

Bu seferki daha da güzel bir pazar günüydü

gene sabah erken saatlerde düştük yollara dayım ve arkadaşları vardı bizimle onları ağırladık. akşamdan babam yemlerimizi ayırttı yine ama busefer yemler daha iyiydi. kahvaltı yapıp çıktık yola.babam ilk gittiğimiz yerde sabah suyunu iyi alıcağımızı söylüyordu ama saat 9,5 oldu izmaritlerden kurtulamadık. ve yer dğiştirmeye karar verdik iyide oldu mercanlar lidakiler bizleri oldukça sevindirdi. birde güzel eğlencemiz vardıki sormayın dayımın arkadaşları özenç abi klarneti çalıyor evrim abi hem gitar çalıyor hemde şarkı söylüyor. süper bir gündü herkese daha iyilerni diliyorum saygılar.[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Hasan BALIKÇI 14-02-2011 22:52

:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:
gerçekten bu defaki çok güzel olmuş yeğenim :)
birdahaki daha iyi olur inşallah;)
bu arada baban kıyıdanda olsa göstermiş kendini:D
ata yeğenim paylaşımın için çok teşekkür ederim.:)

erkepli 15-02-2011 08:51

Ustam harika balıklar yakalamaışsınız ellerinize saglık birde benim sana küçük bir önerinm olacak istersen bir dene abiciğim;Fudo,nemuri seigo 6numara iğne yaptıgınız avlara göre bir tavsiye,o boy balıkda rahat edersiniz bence çünki balık bu iğneyi kusamıyor ve verimli oluyor.

Necati ARAT 15-02-2011 08:56

Ata tebrik ediyorum seni ..
Güzel bir konuya imza atmışsın..
Babanın hiç sesi çıkmıyor Tahtını sana bıraktı sanırım..
İkinci yeriniz size daha iyi bakmış kırmızılar ve yoldaşları Lidakiler hoş zaman geçirtmiş sizlere..
Paylaşım için teşekkür ederim..
Emeğine sağlık kardeşim..

onder 35 15-02-2011 09:19

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 101328)
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:
gerçekten bu defaki çok güzel olmuş yeğenim :)
birdahaki daha iyi olur inşallah;)
bu arada baban kıyıdanda olsa göstermiş kendini:D
ata yeğenim paylaşımın için çok teşekkür ederim.:)

hasan abi selamlar fotları hep ben çekiyom tabi balığıda ama benim fotoları çeken yok hava güzel olduğunda atıcam hepsini denize yüzerek balık yakalamayı denesinler.

onder 35 15-02-2011 09:23

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 101340)
Ata tebrik ediyorum seni ..
Güzel bir konuya imza atmışsın..
Babanın hiç sesi çıkmıyor Tahtını sana bıraktı sanırım..
İkinci yeriniz size daha iyi bakmış kırmızılar ve yoldaşları Lidakiler hoş zaman geçirtmiş sizlere..
Paylaşım için teşekkür ederim..
Emeğine sağlık kardeşim..

eee bilader artık konuları açmayı ataya bırakıyorum napayım. bizim resimleride çekmiyor kerata sora balıklarıda onlar yakaladı sanıyorsunuz.

Taygun KOCABIYIK 15-02-2011 09:27

Önder abi tebrik ederim güzel av olmuş. Tekneyi karaya almışsınız dün gördüm hayırlısı olsun bahar temizliği :)
Haa bu arada asıl büyük tebrik Ata kardeşime :) lidakileri toparlamış.

ibrahimz35 15-02-2011 11:07

Ata, maşallah bu sefer gerçekten çok güzel bir av olmuş.
Eeee tabi çanlı müzik olunca balıklarda akın etmiş.
Bende balığa çıkarken dansöz getireceğim.
Bak sen o zaman paşalar nasıl atlıyor oltaya.
Şaka bir yana seni ve ekibini kutlarım.
Böyle güzel avlarda görüşmek üzere.

Halil İplikçi 15-02-2011 18:55

Ata kaba lidaları toplamışın maşaallah..:helal: mercanlarda güzel ekibi kutluyorum

Raif Yelkenci 15-02-2011 19:09

Ata aslanım benim resimlerde çok yakışıklı çıkıyorsun Allah bağışlasın seni süper balıkçı oldun maşallah avınızda güzel olmuş iyiki yer değiştirmişsiniz paylaşım için teşekkürler.

Saat 16:28.