RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Sırtı-Seğirtme (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Kokar koyu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8546)

TUĞYAN 21-12-2010 14:35

Kokar koyu

Arkadaşlar kokar koyunun yolu düzeldimi bilgisi olan ve giden varsa bana yazarsa sevinirim

Birkan B. 15-08-2011 06:32

yazalı 8 ay olmuş fakat bilgi isteyenler için cevap vermek istedim

bu haftasonu gittik karadan, yol aynı bozuk hala. yer yer 15 20 metre düzeliyor bazen ama sonra yine taşlı yine kötü. 20 km yol, 1.5 saate yakın sürüyor

Murat ÇAKMAKÇI 16-08-2011 00:19

Balık için kokara gitmem nedenmi ben kaportacıyım yolda giderken araba benimle konuşur -ah ah ona öyle bi masraf açacam ki-yani deymez abiler
biliyorsunuz deniz fakiri sevmez
en güzel avım imkanların ve imkamlarım doğrultusunda yaptığım avdır

Birkan B. 17-08-2011 00:45

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 111385)
Balık için kokara gitmem nedenmi ben kaportacıyım yolda giderken araba benimle konuşur -ah ah ona öyle bi masraf açacam ki-yani deymez abiler
biliyorsunuz deniz fakiri sevmez
en güzel avım imkanların ve imkamlarım doğrultusunda yaptığım avdır

Kesinlikle haklisin abi bize de bozuk v.s dediler, yavaş gideriz v.s dedik gittik bozuk olması cok problem degil ama hem 20 km hem bozuk olunca sıkıntı oluyor birde hatchback arabayla gittik chevrolet aveo. Arabada bı sorun yada sıkıntı olmadı ama yine de bir daha gitmem sanırım bende

Anıl ÜNALAN 17-08-2011 18:07

Kokarda bot indirip denizden özel av yapmayacaksanız eğer bende kokara gitmenizi pek tavsiye etmem. Çünkü kokarda kıyıdan alacağınız balığın daha iyisini başka yerlerden de alabilirsiniz bu konularda Murat Çakmakçı üstadımız her zaman desteğinizdedir ;)

ümit albayrak 20-08-2011 20:59

Arkadaşlar peki kokara denizden gitme olayını sorsam size?Bende 4 mt lik bot,5 beygirlikde motor var,bununla seferihisardan çıksam sizce kokara ulaşmam mümkünmü?Yani mümkünmü derken kokarın giriş kısmında çok fazla akıntı var deniliyor ama net bir bilgim yok?Yada zeytinelinden oraya ulaşam nasıl olur?Fikirlerinizi bekliyorum????

Murat ÇAKMAKÇI 20-08-2011 23:25

Alıntı:

ümit albayrak tafarından gönderildi (Mesaj 111548)
Arkadaşlar peki kokara denizden gitme olayını sorsam size?Bende 4 mt lik bot,5 beygirlikde motor var,bununla seferihisardan çıksam sizce kokara ulaşmam mümkünmü?Yani mümkünmü derken kokarın giriş kısmında çok fazla akıntı var deniliyor ama net bir bilgim yok?Yada zeytinelinden oraya ulaşam nasıl olur?Fikirlerinizi bekliyorum????

Ümit kokara gitmeni hiç tavsiye etmem hele botla çok tehlikeli o balıklar bu taraflardada var oraya deymez arabayla gitsen arabayı,botla gitsen kendini tehlikeye atacaksın

Birkan B. 21-08-2011 00:04

ümit abi arabana güveniyosan yada 4x4 tarzında birseyse arabayla gidip botu orda şişirip çıkabilirsin tavsiyem 30 40 metre açılsan yeterli olcaktır, onun haricinde denizden botla gitme konusunda murat abime katılıyorum tehlikeli biraz

de botu iple karaya bağlamanı sonrasında da çapa atmanı tavsiye ederim ama yine de murat abi gibi gitme derim ben bi kere gittim pisman oldum sayılır

metin35 24-08-2011 20:31

üstadım kokar önceleri tavsiye edilen yerdi ama artık kokarda hem balık kalmadı hemde çekeceğin sıkıntıya yazık. ben 4.50 polyester çift katlı kayık, 9.9 yamaha motorla denizden gidiyordum. ama artık son 1 yıldan bu yana balık alamadığımız için gitmiyorum. bilgine.

ümit albayrak 19-09-2011 10:59

Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar,bu arada son iki defadır zeytineline gidiyoruz,çiftliklerin içine kadar girsekte,tık yok,sanırım bahtsız bedevi olma yolundayız:)))

Saat 03:59.