RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Dökümanlar ve Makaleler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Uyduda balık kanalı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1180)

star 14-04-2006 17:43

Uyduda balık kanalı

Arkadaşlar merhaba eminim bir çok arkadaşımız hotbirt uydusunda bulunan cahasse pache av kanalını seyrediyordur Özellikle balık avıyla ilgili bölüm çıktığı zaman evde çıt çıkmıyodur. Aynen bizdede öyle ellerinizden öper ikitane oğlum var balık hastası o kanal açıldığı zaman üçümüz beraber ekrandan kendimizi ayıramıyoruz.Annemiz hariç ancak ben size başka bir uydu başka bir kanaldan bahsedeceğim uydu adı hispasat kanal adı caza pesca mükemmel bir kanal cahasse pache kanalından konu olarak daha zengin mükemmel bir kanal merak eden arkadaşlarımız olursa teknik olarak yardımcı olurum .Bu zevkten mahrum kalmamak için üçüncü çanağıda monte ettim. Hepinize iyi seyirler.
star/ankara

aserkansatı 15-04-2006 07:04

Star kardeşim o kanal chasse pechenin ispanyol versiyonu değil mi zaten...Aynı konular ama yayın sıklığı farklı sadece...Birbirlerinden farklı bir şey yayınlamıyorlar yanılmıyorsam ama zamanları farklı...

karakayalı 17-04-2006 03:14

arkadaşlar,astra uydusunda 'sezon' diye bir kanal var.bazı bölgelerde 90'lık,bazısında da 160'lık çanak gerekli.lnb.universal olacak.

levrek 17-04-2006 15:00

Sevgili Murat,
Season kanalı yaklaşık iki senedir,çözülemeyen şifreli yayın grubunda ,1.60 lık çanak la olmazsa bile 1,25 likle (İzmir için) sinyal almanız mümkündür,sevgilerimle

star 17-04-2006 15:05

Seko günaydın cazaypesca bence daha faklı gibi çünki chasse pechedeki yerler,kişiler, yorumcular çok farklı. Cazaypesca chasse pecheden balık avı konusunda daha zengin olduğunu düşünüyorum.Seko sen seyrediyormusun?
Murat kardeş bahsettiğin sezon adlı kanal av üzerinemi?
İyi bir pazartesi dileğiyle hoşca ve dostca kalın.
star/1965/ankara

balıkcı 17-04-2006 16:52

Burada adı geçen kanal Seasons 2000 lılarda almanyadada vardı ve halende Planet-Tv diye bir kanalda az da olsa programları var.

star 17-04-2006 17:17

Arkadaşlar cazay pesca hispasat uydusu batı yönüne bakıyor. Herkes 120 çanakla seyrederken ben ankarada 90 lık çanakla 360 kanal indiriyorum. Ege bölgesindeki arkadaşlar rahat seyredebilir İzmirdeki arkadaşlarda rahat seyretmesi lazım Selim kardeş merhaba almanyada hangi uyduları seyrediyorsunuz.
star/1965/ankara

balıkcı 17-04-2006 17:42

Star merhaba bizin bulunduğumuz mahalede çanak anten yok denecek kadar az ben şahsen kablolu yayını seyrediyorum yüzelliden fazla kanal var artı otuza yakın türk kanalları bana yetiyor.

star 17-04-2006 17:56

Tşk. selim kardeş buradada çanakları kötü görüntü oluşturuyor diye kaldırılacak söylentisi var.Ama inan çanakları almamın sebebi av ve belgesel kanallar inşaallah kaldırılmaz hoşcakal.
star/1965/ankara

aserkansatı 18-04-2006 07:17

Alıntı:

star tafarından gönderildi
Seko günaydın cazaypesca bence daha faklı gibi çünki chasse pechedeki yerler,kişiler, yorumcular çok farklı. Cazaypesca chasse pecheden balık avı konusunda daha zengin olduğunu düşünüyorum.Seko sen seyrediyormusun?
Murat kardeş bahsettiğin sezon adlı kanal av üzerinemi?
İyi bir pazartesi dileğiyle hoşca ve dostca kalın.
star/1965/ankara

Yok Star ben sadece duyduğumu yazdım.Öyle duydum ,yoksa izlemiş değilim yani.Bunu bilse bilse bizim levrek Erol bilir.Ona sormak lazım.Sevgiler ...

Saat 01:20.