RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   dikkat..dikkat.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2164)

mufi 03-01-2007 16:03

dikkat..dikkat..

Frekans : 11966
Symbol rate: 12498
Horizontal
Fec : 5/6
şu an sorunsuz seyrediliyor.. discovery ve animal planet..
türksat 1c:D :D

varior 03-01-2007 19:54

Muvaffak abi, çoooooooook teşekkürler paylaşım için, umarım şifreye geçmezler.. Bu iyi oldu.. :D

Uzm.Dr.Rastgele 03-01-2007 20:29

Teşekkürler....

Abim benim, yazını yeni farkettim ve hemen verdiğin ayarları girip uyduyu tarattıracağım.İnşallah şifreye hemen girmezler ve seyredebiliriz.Bu arada şunu da belirtmeden edemiyeceğim.İçinizde yeni açılan '' Yaban Tv'' yerli belgesel kanalını seyredenlerden kolay kolay deniz avcılığı ile ilgili görüntü yakalıyanlar oluyormu ? Vallahi bir defa tekne üstünde ton balığı/orkinoz türünden bir görüntü yakaladım ve ağız tadıyla seyredebildim.Diğer zamanlarda ne zaman açsam,ya domuz ya da ayı avlıyorlar....

varior 03-01-2007 22:14

bakıyorum abi, yanlız balık avına gece yarınlarında filan yayın yapıyorlar.. eskilerden kalma 1980 lerin film CD leri, müzikler bile analog :D ama ne olursa olsun zevkle bakıyorum, eski yöntemlerde bayağı ilginç.. genelde yayın avı, yada tatlısu levreği yakalarken görüntüler var.. C.tesi -Pazar balık avı yayını gündüz daha çok,(ama hep yabancı daha bir tane Türk balık yakalamadı yaban tv de) zaten yakında TV ye istekler gelmeye başlar ve amatör balık avlarını yayınlamaya başlarlar, biraz zaman istiyor tabi..

mufi 04-01-2007 06:08

arkadaşlar edindiğim bilgide discovery galiba dıgıturk ten kalkıyor. bu nedenle 1/2 ay süre ile türksat bu kanalları şifresiz verecekmiş. eh ne kadar seyretsek faydadır..
yaban tv ye gelince bir irtibat adresi bulsak mesaj yollarız. ..tabii daha yeni bir kanal ve malum bu tür dökümantasyonlar pahalı .. şimdilik eskilerle idere edecekler.umarım ileride yenileri ve çeşitleri yayınlanır..ama orkinos avı harika..
hele bir tane si nerdeyse 3 km. misinayı götürdü..peşinde 2 adet çıkrık makına ve kamış ile...3,takımda ancak yorabildiler ..sabaha karşı ..
büyük macera..

aganta 04-01-2007 10:24

çok teşekkürler işte bu iyi oldu ;)

Taygun KOCABIYIK 04-01-2007 16:25

Aslında onur yada ishak abiye çipura belgeseli çektirebilirler :D sitemizde meşhur olur :D

varior 04-01-2007 19:56

Ya gerçekten bu yaban tv eline bir kamera alıp balık tutan yurdum insanlarımızdan neden çekim yapmıyorda hazır şeyleri önümüze sürüyor.. :soru: sizce hangisi daha çok izleyici çeker??:(

Lethe 04-01-2007 20:12

paylaşım için teşekkürler muvaffak abi.az önce denedim fakat kanal çıkmıyo :( geç kaldım sanırım çoktan şifrelendi.ya da benim son teknoloji!! uydu alıcım bulamıyo..neyse.belki yaban tv nin yayını daha zenginleşir ilerde..

Saat 18:43.