RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Kıyıcılar gözümüz aydın.... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2818)

Uzm.Dr.Rastgele 16-04-2007 11:16

Kıyıcılar gözümüz aydın....

Kıyıdan olta atan arkadaşlar.....Aylardan beri devam eden ''hamlığımızın '' son demlerine gelmiş bulunmaktayız...Bugün geçtiğimiz hafta sonu sağa sola giden arkadaşlar ile yapmış olduğum muhabere sonucu; başda lidaki ve çupranın seyrek dahi olsa alınmaya başladığını öğrendim.Yalnız, bu günler itibariyle balık biraz ileride imiş....Onur gibi Kamış ı mancınık tarzında kullananıp ileriye çalışabilenlerin bu hafta yüzleri gülmüş.Hem kırıntı balık bollaşmadığından seyrek dahi olsa; ''adam gibi'' vuruşlar ile ''eli yüzü düzgün'' çupra alınabiliyormuş.Yem olarakda mamun kullanılmış.

2007 av sezonu tüm dostlara hayırlı olsun.Herkeze rastgelsin diyorum...

giritli 16-04-2007 11:36

Yaşasııııııııııııııııııın.....Allah nasip ederse bu hafta sonu açılışı sağlam yapıcaz gibi geliyor bana...ama olası en güzel yeri seçelim ki sükut-u hayal olmasın sonra...

"Dağılııın leeeynn...deli Gadir geliyoooor":dans: :dans: :dans:

mufi 16-04-2007 11:55

kıydanmı ??kıyıdanmı??

cevat2 16-04-2007 11:55

ishak abicim,bu iyi haber sen istihbarata devam et abi,ben de sizden gelecek habre göre geleceğim malum dünya km birde çocuklar var gerçi yerlerimiz hazır adada ama eğer zayıfsa tatlıya takılayım bir müddet daha hiç olmazsa boş gelmiyorum,stresimi atabiliyorum.senin bu iğdelerede bir dahaki sezon iyi gübre bulacağım abi erken açsın:)

Uzm.Dr.Rastgele 16-04-2007 12:06

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
kıydanmı ??kıyıdanmı??

Mufi'ciğim kıyıdan kıyıdan....

Bir arkadaşım, 6 adet ''adam gibi'' tarzında 6 adet çupra almış...Aynı ekipden diğer rkadaşlar dan adam başı 2-3 adet almışlar.....Eeeeeee, daha iyisi şamda kayısı..:P

Emre 16-04-2007 12:09

İshak abicim sen bitanesin yaa :helal: Bu haberi aldıktan sonra varyaa yerimde duramam hımm bu hafta sonu mordoğan'a gitmeyi düşünüyordum. demekki yola cıkalım artık...:D

giritli 16-04-2007 12:13

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi

Bir arkadaşım, 6 adet ''adam gibi'' tarzında 6 adet çupra almış...Aynı ekipden diğer rkadaşlar dan adam başı 2-3 adet almışlar.....Eeeeeee, daha iyisi şamda kayısı..:P

İshak abicim ne taraftan almışlar sorması ayıp o elmasları;) :P

katiti 16-04-2007 13:09

Nihayet :). Bu haftasonu hava güzel olursa bizimkileri Çeşme'ye götüreyim diyorum. Denk gelirse olta ya da dalış yapacağım birşeyler. Tabii hava güzel olursa...

giritli 16-04-2007 13:29

Alıntı:

katiti tafarından gönderildi
Nihayet :). Bu haftasonu hava güzel olursa bizimkileri Çeşme'ye götüreyim diyorum. Denk gelirse olta ya da dalış yapacağım birşeyler. Tabii hava güzel olursa...

Kardeşim satıyosun yani bu hafta sonu bizi...:'(

mufi 16-04-2007 14:16

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi

hocam mevkii/enlem/boylam/ yem/ vs detay..
bekliyoruz:deli:

Saat 18:24.