RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   İnternetim bağlandı ve artık sizlerleyim... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3210)

ykmk 15-06-2007 17:51

İnternetim bağlandı ve artık sizlerleyim...

İnternetim az önce bağlandı.Resimleri ekleyeceğim şimdi.
07.06.2007 de Kırklereli barajından tuttuğum balıklar.Dershane pikniğe götürmüştü ben dayanamadım balık tuttum....:D
Bu balıklardan levrek ve büyük kefal 2 numara kaşık(mepps) ile fakat ufak olan kefal,alabalık için kullanılan sinek ile tutulmuştur.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Bu da balığa gittiğimiz arkadaşlarımla olan foto.
Ufak sazanı düz olta ile sağımdaki kız arkadaş tuttu.Öteki arkadaşım da yardım etti.Gerçi 8 kişi falandık hatta geometri öğretmenimiz de bizle geldi ama o anları fotolayamadık...:'(
HErkese selamlar,bol balıklı günler...

Rauf 15-06-2007 18:06

genc arkadaşım tebrikler yalnız deniz balıklarından anladığım icin acıklamalarından ötürü teşekkür ederim tatillerde yaklaşıyor o bakımdan bol balıklı tatiller dilerim.

ykmk 15-06-2007 18:12

Alıntı:

trakonya tafarından gönderildi
genc arkadaşım tebrikler yalnız deniz balıklarından anladığım icin acıklamalarından ötürü teşekkür ederim tatillerde yaklaşıyor o bakımdan bol balıklı tatiller dilerim.

Dileklerin için çok teşekkür ederim abicim.İnşallah bu yaz denizde de balığa çıkacam.Resimleri eklediğimde yorumlarınızı benden eksik etmezseniz çok sevinirim...

Taygun KOCABIYIK 15-06-2007 19:43

Yunuscan öncelikle tekrardan hoşgeldin canım kardeşim. Özlemiştik seni :)
Balıklar çok güzel her avda biraz daha ilerletiyorsun işi yakında yandı balıklar :D
Bu arada diğer arkadaşlarıda zehirlemen çok güzel dünyanın belkide en güzel hobisi bu balık avı işi :)

ykmk 15-06-2007 23:32

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi
Yunuscan öncelikle tekrardan hoşgeldin canım kardeşim. Özlemiştik seni :)
Balıklar çok güzel her avda biraz daha ilerletiyorsun işi yakında yandı balıklar :D
Bu arada diğer arkadaşlarıda zehirlemen çok güzel dünyanın belkide en güzel hobisi bu balık avı işi :)

Hoşbulduk Taygun abicim.Dediğin gibi bu dünyanın en hoş hobisiniarkadaşlarıma da yayıyorum.Tutanlar çok eğlendiklerini ,rahatladıklarını söylüyor.Tekrar gelelim falan diyorlar.Alıştılar yani.Bende çaktırmadan aşıya devam ediyorum.Ne kadar çok balıkçı o kadar rastgelsin üyesi,ne kadar rastgelsin üyesi o kadar bilgi payklaşımı di mi...:) :) :)

aserkansatı 15-06-2007 23:51

Hayırlı olsun Yunuscan...

ykmk 16-06-2007 07:56

Alıntı:

aserkansatı tafarından gönderildi
Hayırlı olsun Yunuscan...

Sağol Serkan abi,teşekkür ederim...

Wetblue 16-06-2007 15:18

Yunuscan Kardeş Hoşgeldin Sefalar Getirdin. Umarim Düzgün Bir Türkçe Ile Güzel Anilarini Bizimle Paylaşirsin. :)

mufi 16-06-2007 19:02

Yunuscan nasılsın bakayım.. umarım şansın daim olur..

varior 16-06-2007 23:00

Hoşgeldin Yunuscan, sözünü tuttun gibime geliyor.. İnternetin açılmış.. :)

Saat 16:57.