RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   18-19 ağustos aliağa kaçamağı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3541)

er35han 21-08-2007 15:12

18-19 ağustos aliağa kaçamağı

--------------------------------------------------------------------------------

eveeet geldik hafta sonu raporuna.c.tesi pazar aliağa'da kayınbiraderde kaldık, oraya kadar gidipte olta atmamak olmaz dedik.izmirden yem sadece boru kurdu bulabilmiştim,madya yengeç kalmamıştı.c.tesi sabah saat 06:15 gibi takımlarımı aldım doğru deniz kenarına. oltayı atar atmaz hemen ısparoz vuruşları başladı, atıyorum çekiyorum iğneler bomboş.sonra iğneleri küçülttüm mustad 496-4 numara vardı, onları taktım. atar atmaz yapıştılar iğnelere,arada bi kesildi hamen ardından resimdeki lidaki geldi.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

sonra da yine yamyamlar başladı çalışmaya.saat 09:00 gibi kahvaltı çağrısına uyup geri döndüm hasılat yukarda.

ertesi gün saat 06:30 da yanıma kayınbiraderi'de alarak tekrar av yerimize gittik. yine ısparozlar gopezler derken, 2 numara iğneye büyükçe bir boru kurdu takıp yatırdığım oltaya sağlam bir vuruş geldi. 2. vuruşu alır almaz tasmaladım ve güzeller güzeli aramıza teşrif etti. gelişi bile ayrı güzel canına yandığımın .
o saatten sonra da ufak balıktan büyüklere sıra gelmediği için,avı bırakıp doğru eve gittik. aliağada sipariş vermeme rağmen madya ve yengeç bulunmadığından günü ufaklıklarla tamamladık ,akşam suyunda da yaklaşık 40 kadar ısparoz karagöz ve gopez aldık. kısaca hem av hem tatil açısından dolu bir hafta sonu geçirdik, darısı başınıza....
bu da akşam rakı yanında balıklara dua okurken

Taygun KOCABIYIK 21-08-2007 15:49

Erhan abi aliağa yaramış yine :) Şurda bir biz avlanamadık bakalım aliağanın çupraları ne zaman nasip olcak bize

er35han 21-08-2007 15:59

valla ben çipurayla karşılaşacağımı tahmin etmiyordum,beklentim mırmırdan yanaydı ama hiçde durumdan şikayetçi değilim:D . yanarım yanarım sağlam yem bulamadığıma yanarım:'(

baracuda_35x 21-08-2007 16:12

tebrikler erhan çok güzel bir av olmuş :helal: :helal: :helal:

HALDUN YALIMLI 21-08-2007 16:52

Erhanım kardeşim, anlattığın kadar güzel bir hafta sonu geçirmişsin. Avında gayet bereketli geçmiş. Yakaladığın balıklarında hakkını vermişsin ağlatmamışsın. En kötü avın böyle olsun. RASTGELSİN

BLACK SHARK 21-08-2007 16:56

Tebrikler Erhan kardesim cok güzel av olmus , söyle rakinin yaninda da ne gider degilmi :D :D afiyet olsun .

selamlar -rastgelsin

ykmk 21-08-2007 22:17

Erhan abi dağıtmışsın ortalığı.Helal olsun...

ADNAN 21-08-2007 22:35

Erhanım kardeşim yakışır sana helal olsun, hem tatil hem balık 2 si bir arada ne güzel, benden şanslısın eşinde avlanmaktan anlıyor bu saatten sonra darısı başıma diyeceğim ama işe yaramaz....

mufi 22-08-2007 09:01

Erhancın en alttaki 3, foto bence 1, seçilir.:D :D

er35han 22-08-2007 12:50

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
Erhancın en alttaki 3, foto bence 1, seçilir.:D :D

muvaffak abicim o foto çekildikten 5 dakika sonra da balıklar masaya geldi,ama onu çekemedim:D .

Saat 02:00.