RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   07/08/eylül/2007 efsane inçiraltına geldi (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3632)

baracuda_35x 08-09-2007 04:46

07/08/eylül/2007 efsane inciraltına geldi

tüm dostlara selam olsun
evet sevgili abiler kardeşler,cuma günü saat 21.30 işlerimi ayarlayınca işyerinden çıktım ,cumartesi günü çalışmayacaktım bende uzunsüredir incir altında av yapmayı bekliyordum gecen hafta aldıgım haberler bu hafta için incir altında av yapmama sebep oldu.

eve gittiğimde hazırlıklarımı yaptım hemen yola koyuldum yem olarak yanlız borukurdu aldım saat 22.45 sıralarında av yerinde idim hava gayet güzeldi, oltalar atıldı ince ince lidakiler almıştım saat 01.30 sırasında hava birden patladı kuzeyden esen şiddetli rüzgar ve atıştıran yağmur, benim hevesimi kırmıştı .GÖRÜNTÜ YOK AMA RÜZGARIN VE DALGALARIN SESİNİ DUYABİLİRSİNİZ

yahu arkadaş ava devam elmiyaman beymi ,ozaman zarfında birtane kayda deger mırmırı alınca keyfim yerine geldi,efsane mırmır artık inçir altında boy göstermişti bundan böyle ekimin sonuna kadar orada olacak bende oradayım iki ay boyunca, havanın soğması üzerine üşümüştüm bende avı saat 04.00 te sona erdirdim ,benden bukadar gerisini fotolar anlatsın
MİSAFİRLER GELMEYE BAŞLADI
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

BİZİM ARKADAŞ GELİNCE YÜZÜMDE GÜLLER AÇTI
BENİ BUKADAR BALIK MUTLU EDER

BLACK SHARK 08-09-2007 06:43

RIDVAN Kardes ...
güzel av yapmissin , dedigin gibi Rüzgarin ve dalgalarin sesi bir baska görüntü olmasa bile. afiyet seker olsun .

selamlar - rastgelsin

Rauf 08-09-2007 07:28

Olsun be rıdvan bu seferlik idare et gün ola harman ola daha ne günlerin gece avların olucak yinede boş koymamış deniz ana.

ismail çakır 08-09-2007 07:43

rıdvan güzel balıklar yakalamışsın..tebrikler.. gece ayazları başladı artık.. sağlam giyinmek lazım...
rastgelsin..

ykmk 08-09-2007 09:11

Rıdvan abi çok güzel bir av olmuş.Hele hele mırmır çok güzel.Bu resimleri gördükçe içim şenleniyor.Siz ve eklediğiniz resimler olmasa vallahi içim karardıkça kararacak.
İyiki varsınız.
Rastgelsin.
Saygılarımla...

kordelya 08-09-2007 10:25

Allah bereket versin be Rıdvan...Afiyet olsun ailenle sana. Bizimle paylaştığın için de teşekkürler gözüm gönlüm açıldı:)

Taygun KOCABIYIK 08-09-2007 10:42

Lidakiler irileşmiş vakit bulursam bende bir ziyaret edeyim şunları bari :)
Tebrik ederim Rıdvan abi dün gece çok rüzgar vardı havada bayağı soğuktu umarım üşütmemişsindir.

baracuda_35x 08-09-2007 11:57

Alıntı:

trakonya tafarından gönderildi
Olsun be rıdvan bu seferlik idare et gün ola harman ola daha ne günlerin gece avların olucak yinede boş koymamış deniz ana.

teşekürler rauf baba geçen yıl bu bölgeye her hafta 3 günde bir gitim yeri geldi 3 tane balıklan döndüm ama ne zaman ne yapacagı beli olmuyor buranın gününü yakalarsan deniz ana katkat mutlu eder. onun için her zaman şükretim sevgilerimle

baracuda_35x 08-09-2007 12:00

Alıntı:

ismail çakır tafarından gönderildi
rıdvan güzel balıklar yakalamışsın..tebrikler.. gece ayazları başladı artık.. sağlam giyinmek lazım...
rastgelsin..

teşekürler ismail abi bu konuda haklısın bende eşimin sözünü dinlemedim ve kısa kolu ile gitim bundan böyle gece avlarında mutlaka montum olacak sevgilerimle

baracuda_35x 08-09-2007 12:04

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi
Lidakiler irileşmiş vakit bulursam bende bir ziyaret edeyim şunları bari :)
Tebrik ederim Rıdvan abi dün gece çok rüzgar vardı havada bayağı soğuktu umarım üşütmemişsindir.

teşekürler taygunum üşütmez olurmuyum dondum birdaha kimse beni motsuz gönderemez işte eşimin sözünü keşke dinleseydim yağmurun atıştırması yeti hafifte ıslanmam daha çok üşümeme yeti sevgilerimle

Saat 20:46.