RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Kuşadası Balık Avı 2009 videoları (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6869)

BARBAROS.T 23-01-2010 18:08

Kuşadası Balık Avı 2009 videoları

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

Arkadaşlarımla birlikte amatör balıkçılığa gönül verip adını Kuşadası Balık Avı koyduk.

Google videoya bir video yüklemekle başladı herşey. Derken aranızdayız. Bizi reklam yapmakla suçlayanları davet ettik. Önce misafirimiz şimdi de sıkı dostlarımız oldular. Çünkü biz teknemizdeki arkadaşlığı,yardımlaşmayı paylaştık aslında. Çoğu zaman çıktığımız balık avlarından maddi olarak zarar ettik. Üzülmedik. Yolumuza devam ettik.

Şimdi teknemizdeki her eksiği uzmanı oldukları meslekleri sayesinde gidermek için yarışan dostlarımız var. Biz bunun adına arkadaşlık,dostluk,yardımlaşma dedik. Bazen çıktığımı balık avında " bu gün balık tutmayalım, sohbet edip Kuşadamızın, denizlerimizin sorunlarını paylaşalım, birşeyler yapmaya çalışalım " dedik. EL ELE VERDİK.

Bazen kısır yaptık,bazen tava bazende simite talim ettik.

Genci yaşlısı, kadını erkeği, çocuğuyla bir bütün olduk.

Müşteri olarak değil, arkadaş ve ileride dost olacağımız herkese kapımız açık

mehmetulas 23-01-2010 18:17

kaptanım link gözükmüyor

seyirsubayi 23-01-2010 19:10

barbaros kaptan vıdeo ızlenemıyor haberrın olsun.... balıgın daım olsun

Hasan BALIKÇI 23-01-2010 21:43

sağol dostum

vedat biladerim ben bu tekneye sırf bu güzellikleri yaşamak için geleceğim:)balık olmasada benim için önemli deyil :)keyifle zevkle bu güzel görüntüleri senin teknende yaşamak çok güzel olacak ;)

bu güzel paylaşım için çok teşekkür ederim

bucalı ferdi 23-01-2010 22:18

vedat bey biz izmir buca tarafından 4 kişi falanız tur ücreti ne kadar ve nrler dahil.

adolomorola 23-01-2010 22:45

Süper görüntüler gercekten
Elinize sağlık
İnşallah bir gün hep beraber avlanmakta nasip olur...;)

BARBAROS.T 23-01-2010 22:57

Alıntı:

mehmetulas tafarından gönderildi (Mesaj 70292)
kaptanım link gözükmüyor

sanırım şimdi görünüyor. Tam olarak yükleyemedim, kim düzelttiyse çok teşekkürler.

BARBAROS.T 23-01-2010 22:58

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 70314)
Süper görüntüler gercekten
Elinize sağlık
İnşallah bir gün hep beraber avlanmakta nasip olur...;)

Alıntı:

bucalı ferdi tafarından gönderildi (Mesaj 70309)
vedat bey biz izmir buca tarafından 4 kişi falanız tur ücreti ne kadar ve nrler dahil.

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 70307)
vedat biladerim ben bu tekneye sırf bu güzellikleri yaşamak için geleceğim:)balık olmasada benim için önemli deyil :)keyifle zevkle bu güzel görüntüleri senin teknende yaşamak çok güzel olacak ;)

bu güzel paylaşım için çok teşekkür ederim

İzmir Buca'ya , Manisa'ya selamlar.
Hasan Balıkçı ağabeyim her zaman beklerim. :D

mehmetulas 23-01-2010 23:01

kaptanım dört gözle adnan abiyle düzenleyeceğiniz organizasyonu bekliyoruz.
yoksa siz bizi arkadaş olarak görmüyormusunuz:(:(
şaka bir yanada şu tarihi bir belirleseniz havalar hep böyle gitmeyecek taktir edersinizki büyük bir organizasyonda 5 gün öncesinden duyurulmaz çalışmalara ne zaman başlıyorsunuz tarih belirlemek için

BARBAROS.T 24-01-2010 06:58

Alıntı:

mehmetulas tafarından gönderildi (Mesaj 70318)
kaptanım dört gözle adnan abiyle düzenleyeceğiniz organizasyonu bekliyoruz.
yoksa siz bizi arkadaş olarak görmüyormusunuz:(:(
şaka bir yanada şu tarihi bir belirleseniz havalar hep böyle gitmeyecek taktir edersinizki büyük bir organizasyonda 5 gün öncesinden duyurulmaz çalışmalara ne zaman başlıyorsunuz tarih belirlemek için

sayıyorum,sayıyorum:D

Evet havalar değişecek elbette. Yağış önemli değil çünkü teknemizin üstü kapalı. Önemli olan denizin durumu. Katılanların rahatsız olmayacağı keyifli bir gün olsunda isteriz.

Eğer;

hava şartları uygun olursa önümüzdeki hafta sonu olması açısından bir sorun yok. Hava birde poyraz olursa mükemmel olur. :D

Biz hazırız :D

Sizden haber bekleyelim:)

Saygılar

Vedat KAZANCIOĞLU

Saat 03:46.