RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Gökhan'ın bereketi... :D (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7322)

kaptankarabulut 28-03-2010 19:38

Gökhan'ın bereketi... :D

Tarih:27/03/2010 cumartesi.
EKİP ARKADAŞLARIM: Gökhan, Hüseyin, Deniz ve Sinan arkadaşlarımız.

Bu cumartesi limandan çıkışımız,15:00 avlak yerimize varışımız 15:50 di.
İlk oltaları suyla buluşturduğumuzda,O gün içimizde en şanslımız olan (şansı her daim açık olsun ) Gökhan kardeşim mercanla selamlaştı.İkinci oltasında PAŞAile el ense yaptı. :D :D Galip Gökhan kardeşim oldu, paşa kovaya kondu. :helal: :helal: :helal: Üçüncü oltasında kalamarıda buyur edince, "Arkadaşlar ilk defa bir paşa çektim,ben bu günkü nasibimi aldım devamını siz getirin" deyip Başladı almış oldukları sardalyaları kızartmaya..
Bizler çalışmaya devam deyip kupes ve izmaritlerle kovamızı doldurmaya koyulduk. bir ara Hüseyin arkadaşımızada peş peşe iki istavrit gelince, ortam iyice şenlendi.Üç saatlik zaman zarfında oltalarımız hiç boş durmadı.
Bu hafta ki menümüzde mangal değilde TAVADA BALIK vardı. :helal: :helal:Bu üç saatlik zaman dilimine balık ziyafetinide sığdırdık.Sağolasın GÖKHAN kardeşim ekmek arası balık şahaneydi.Eline emeğine sağlık. Nice nice sohbetlerde olabilme dileklerimle.. TÜM RASTGELSİN DOSTLARININ OLTASI DOLU GELSİN..

HÜSEYİN ARKADAŞIMIZIN İSTAVRİDİ.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

KISA ZAMANIMIZIN BEREKETİ.

GÖKHAN KARDEŞİMİN MERCANI

PAŞASI

VE KALAMARI

GÖKHAN KARDEŞİM İŞ BAŞINDA.

aykons 28-03-2010 19:46

walla süleyman abi kendi has anlatımınla ne güzel özetlemişsin güzel bir günü, O güne has sebeplerden dolayı hayatımda hiç bir balık avında o kadar gülmemiştim, umarım daha iyilerine vira deriz hep beraber. Az önce de ağlatmadan soframıza konuk ettim o günün bereketini şahane oldu. En kısa zamanda görüşmek üzere...

Bornovalı 28-03-2010 20:00

Avınız ve muhabbetinizin güzel geçtiği ortada,Gökhan kardeşide ayrıca tebrik etmek isterim,peş peşe üç kaliteli balığı indirivermiş.
ellerinize sağlık Süleyman abicim,paylaşımınız için teşekkürler.
saygılarımla...

rasgelsin.

aykons 28-03-2010 20:09

Teşekkürler, umarım daha iyileri sizin oltanıza takılır

Bornovalı 28-03-2010 20:16

Alıntı:

aykons tafarından gönderildi (Mesaj 78712)
Teşekkürler, umarım daha iyileri sizin oltanıza takılır

Güzel günler yakındır,iş yoğunluğundan şu ara çıkamıyorum ama yakında bütün hatlarımla kıyıda ve açıkta iş başında olacağım Gökahan,inşallah dediğin gibi olur kardeşim....
rasgelsin..

Taygun KOCABIYIK 28-03-2010 20:21

Süleyman abi senin tekneye Hasan Balıkçı ayağını sürdü etkisini yeni gösterdi :) Paşa eksik olmaz artık. Sardalyalarda fileto yapılmış harika görünüyor afiyet olmuştur eminimki.
Tebrikler herkesi kutluyorum. Mazeretimi biliyorsun süleyman abi en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

kaptankarabulut 28-03-2010 20:24

Alıntı:

aykons tafarından gönderildi (Mesaj 78706)
walla süleyman abi kendi has anlatımınla ne güzel özetlemişsin güzel bir günü, O güne has sebeplerden dolayı hayatımda hiç bir balık avında o kadar gülmemiştim, umarım daha iyilerine vira deriz hep beraber. Az önce de ağlatmadan soframıza konuk ettim o günün bereketini şahane oldu. En kısa zamanda görüşmek üzere...

Afiyet bal şeker şifa olsun. Umarım daha nice nice güzel günlere koşarız hep birlikte...

kaptankarabulut 28-03-2010 20:32

[/b][/b]
Alıntı:

Bornovalı tafarından gönderildi (Mesaj 78709)
Avınız ve muhabbetinizin güzel geçtiği ortada,Gökhan kardeşide ayrıca tebrik etmek isterim,peş peşe üç kaliteli balığı indirivermiş.
ellerinize sağlık Süleyman abicim,paylaşımınız için teşekkürler.
saygılarımla...

rasgelsin.

Gökhan'nın oltasından sanki bal damlıyordu o gün, oltasını gören koştu peşinden. Ama sağolsun çok kanaatkar kendisi. üç kaliteden sonra tamam diyebildi. Ama son dakikalarda da hayır demedi yine mandagözlere..:D :D :D

kaptankarabulut 28-03-2010 20:36

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 78716)
Süleyman abi senin tekneye Hasan Balıkçı ayağını sürdü etkisini yeni gösterdi :) Paşa eksik olmaz artık. Sardalyalarda fileto yapılmış harika görünüyor afiyet olmuştur eminimki.
Tebrikler herkesi kutluyorum. Mazeretimi biliyorsun süleyman abi en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

Taygun'cum Hasan balıkcı'nın kokusu kalmıştı teknede paşada o kokuya geldi zaten.:D :D :D Mazeretini biliyorum en kısa zamanda birlikte olabilmek dileklerimle...

Hasan BALIKÇI 28-03-2010 20:37

YAKIŞIIIIIIR :):helal::helal:
senin işin bu abi en güzelinide beceriyorsun kimseyi boş yollamıyorsun devamları dahada bereketli olur inşallah :)

Saat 21:39.