RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   07.08.2010 Ildırı az ama öz oldu.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7993)

brkknc 09-08-2010 09:23

07.08.2010 Ildırı az ama öz oldu..

Herkese Selam..

Dayanamayıp Yalçın, Yüksel ve ben 07.08.2010 ctesi gece Ildır`a gittik gene. Solunar takvimine göre aysız ama balık için uygun olarak gösteriliyordu. Hava çok durgundu çok hafif güneybatı vardı. Yem olarak mamun, sülünez ve çimçim kullandık. Akşam 18:00 den sabah 04:30`kadar hiç bir şey yoktu bir kaç haraminin dışında. ümitler yerle yeksan iken sabah safak sökmeden önce resimde görmüş olduğunuz balıklar geldi. Süpriz değişik bir balık yoktu. Az ama öz oldu..Bu avda yeni aldığım Ryobi Ecusima 8000 VI makinamı deneme fırsatım oldu. Kesinlikle tavsiye ederim çok güçlü, sarımı yüksek, kullandığım kadarıyla sağlam bir makina büyük olan karagözleri bile hiç zorlanmadan yukarı aldım, özellikle kalama bırakırkenki sesi pek güzel..Bu makinayı bana tavsiye eden Necati hocama ayrıca teşekkür ederim..Herkese iyi avlar hayırlı günler dilerim..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Salih Reis 09-08-2010 09:41

Sevgili Burak sıcağa rağmen nevale çıkmış,
paylaşım için teşekkürler,

bu arada ryobi makineyi kaça ve nereden aldığını bizlerle paylaşır mısın?

daha niceleri rastgele :)

Necati ARAT 09-08-2010 10:12

Burak abi maaşallah ıldırın karagözlerini almışsın vesselam..
Makinadan da memnun kaldığın için sevindim..
Açılış iyi olmuş daha güzel ve irileri ile karşılaşman dileklerimle..

Resimleri düzenledim bilgine ..
Hasır şapka sıcakta pek güzel olmuş..

Paylaşım için teşekkürler..

gonencsenkal 09-08-2010 12:34

Paylaşım için teşekkürler balıklar çok güzel görünüyor.Bir daha ki sefere ıldırın paşalarını alırsın inşallah...

Kamil ESEN 09-08-2010 13:19

Bence güzel av olmuş.Az demişsin ama hiçte az sayılmaz;) Afiyet olsun.Yeni makineni güle güle kullan.Rastgelsin.

delvel 09-08-2010 14:32

burak abi nafaka cıkmış:)
afiyet olsun.

brkknc 09-08-2010 15:32

Alıntı:

Salih Reis tafarından gönderildi (Mesaj 91172)
Sevgili Burak sıcağa rağmen nevale çıkmış,
paylaşım için teşekkürler,

bu arada ryobi makineyi kaça ve nereden aldığını bizlerle paylaşır mısın?

daha niceleri rastgele :)

Salih abi hava felaket durgun bir o kadarda sıcaktı elden gelen bu oldu genede çok şükür tavayı kokuttuk..oltayı Kemeraltı Oltacı`dan 70 tl ye aldım, hayırlı günler hayırlı avlar dilerim..

brkknc 09-08-2010 15:36

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 91175)
Burak abi maaşallah ıldırın karagözlerini almışsın vesselam..
Makinadan da memnun kaldığın için sevindim..
Açılış iyi olmuş daha güzel ve irileri ile karşılaşman dileklerimle..

Resimleri düzenledim bilgine ..
Hasır şapka sıcakta pek güzel olmuş..

Paylaşım için teşekkürler..

sağol Necati hocam, makina 10 numara karagözlerde bir Ildırı klasiği, inşallah ayarlayıp beraberde gideceğiz sizin paşaların yerini tutmaz belki ama büyükler öyle bir geliyorki maaşallah, kendine iyi bak..

brkknc 09-08-2010 15:37

Alıntı:

gonencsenkal tafarından gönderildi (Mesaj 91180)
Paylaşım için teşekkürler balıklar çok güzel görünüyor.Bir daha ki sefere ıldırın paşalarını alırsın inşallah...

sağol Gönenç kardeşim hep o niyetle gidiyoruz ama nafile kısmet işte hayırlı günler dilerim..

brkknc 09-08-2010 15:41

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 91188)
Bence güzel av olmuş.Az demişsin ama hiçte az sayılmaz;) Afiyet olsun.Yeni makineni güle güle kullan.Rastgelsin.

sağol Kamil abi az dememin sebebi 10 saat tırışkalarla uğraştık yoksa kiloda iyi oldu karnımız doydu neticede, iyi günler dilerim..

Saat 07:17.