RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Ildır'da tekneden amatör olta balıkçılığı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8259)

isaro 16-10-2010 18:18

Ildır'da tekneden amatör olta balıkçılığı

selamlar ben ıldırdan uğur 7 mt teknem var haftasonları veya haftaiçleri balığa çıkıyorum sizleride beklerim teknemin resimlerini de koyuyorum
tel no:0507 268 17 00
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

isaro 16-10-2010 18:34

bugün ki avımız

ALTTAKİ RESİMDEKİ SU ŞİŞESİ 500 LÜK DİİL 1.5 LİTRELİK :)

faruk35 16-10-2010 18:56

hoşgeldiniz aramıza,avlanma saati ve fiyatı konusundada bilgi verirseniz iyi olur.bide tekneniz max. kaç kişilik?

isaro 16-10-2010 19:18

fiyat hakkında

[quote=faruk35;94195]hoşgeldiniz aramıza,avlanma saati ve fiyatı konusundada bilgi verirseniz iyi olur.bide tekneniz max. kaç kişilik?[/QUOTE

umarım forum kurallarına aykırı olmaz;sabah 5.30 6 gibi gelirsiniz akşam üzeri 4 4.30 gibi dönüyoruz yaklaşık 10 11 saat duruyorum fiyat ta ıldırda herkes daha doğrusu benim teknem gibi teknesi olanlar haftasonları 150 tl haftaiçleri 120 tl ye götürüyolar bende aynı fiyata götürüyorum birde ben hariç max 5 kişi yani toplam 6 kişi binebiliyor tekneye ancak 4 kişi 3 kişi gelmek istenildiğinde pazarlık yapıyorum sonuçta millet parayı sokakta bulmuyor herkezde zengin deil amatör balıkçılık zengini fakiri ayırt etmez herkez bi takım sıkıntılardan stresten uzaklaşmak için geliyorlar

faruk35 16-10-2010 20:31

uğur abi doğru söylüyosun.fiyat bana göre normal geldi.umarım bigün misafirin olup güzel balıklar yakalarız.

mst35 17-10-2010 01:40

İnşaallah yolumuz düşer o taraflara geliriz telefonu kaydettim...

salti 17-10-2010 16:40

cupralı resımdekı benım :)

kardesım gercekten gusel bı gundu baya bı ıslandık ama:) herseye ragmen guseldı yanı sabah saatlerınde 1 numara mustad ıgnemı kıran balık dısında ama
sonrasunda gelen cupram ve cıplagım herseyı degıstırdı benım ıcın :deli:arkadalar herkese tavsıye ederım tekne gusel ama kalabalık gıtmeyın bence daha cok gusel balık alamk ıcın gerce hersey nasıp tabı :)

isaro 17-10-2010 23:39

Alıntı:

salti tafarından gönderildi (Mesaj 94215)
kardesım gercekten gusel bı gundu baya bı ıslandık ama:) herseye ragmen guseldı yanı sabah saatlerınde 1 numara mustad ıgnemı kıran balık dısında ama
sonrasunda gelen cupram ve cıplagım herseyı degıstırdı benım ıcın :deli:arkadalar herkese tavsıye ederım tekne gusel ama kalabalık gıtmeyın bence daha cok gusel balık alamk ıcın gerce hersey nasıp tabı :)

saol abi teşekkür ederim senin iğneyi kıran balığı teknedeki herkes kadar bende çok merak etmiştim ama dediğin gibi çipura sağlam gelde o herşeye değer hoş sohbet oldu çayımızı da içtik güzel de balık aldık allah herkese nasip etsin güzel balığın yanında güzel bi günü

ukg79 20-10-2010 11:02

Emeğinize sağlık güzel kareler görüşmek dileğiyle.:helal:

isaro 26-10-2010 20:53

haftasonu cumartesi pazar günü tekne şuanlık boş gelmek isteyen varsa balığa arayabilir beklerim saygılar

Saat 23:09.