RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Dökümanlar ve Makaleler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Balığa gidemiyenler için güzel bir oyun.,.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8304)

Necati ARAT 25-10-2010 13:32

Balığa gidemiyenler için güzel bir oyun.,..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Rapala Pro Fishing Full

Dünyanın en iyi yapay yem üreticisi rapalanın hazırlatmış olduğu profesyonel balık avlama oyununda 30 çeşit balık seçimi, yem değiştirme,yer değiştirme ve bir çok özellikleriyle doğa av tutkunları için vazgeçilmez bir oyun.Bunun yanında turnuvada yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü:

Sistem egereksinimleri:
Pentium 4 1.2 GHz işlemci
256 MB RAM
1.2 GB boş HD alanı
32 MB'lık bir ekran kartı

paşalı 27-10-2010 20:06

Zip li dosyaları indirdikten sonra hepsini çıkarıp birleştirdim ve açılan klasörde setupReg'dan başka setup dosyası bulamadığım için onu kurdum ama 1 saniye bile sürmeyen bir yükleme yaptı ve daha sonrada oyunu bin klasörü içindeki rapaladan oyunu açtım ekrana bir uyarı çıktı tekrar kapandı. Zaten bilgisayarın içindede program filesa da herhangi bir klasör falan yüklemedi oyunla ilgili sanırım beceremedim, Sen kurup çalıştırdın mı bilgisayarına oyunu?

xnode 27-10-2010 22:33

Paylaşım için teşekkürler. Benim de paylaştığım birkaç tane oyun vardı ama herhalde onların linkleri ölmüş :)

figani ERDOGAN 28-10-2010 12:31

Balığa gidipte boş dönenler :ninja: için de uygunmudur?
Selamlar yeğenim.

Necati ARAT 03-11-2010 07:21

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 94881)
Zip li dosyaları indirdikten sonra hepsini çıkarıp birleştirdim ve açılan klasörde setupReg'dan başka setup dosyası bulamadığım için onu kurdum ama 1 saniye bile sürmeyen bir yükleme yaptı ve daha sonrada oyunu bin klasörü içindeki rapaladan oyunu açtım ekrana bir uyarı çıktı tekrar kapandı. Zaten bilgisayarın içindede program filesa da herhangi bir klasör falan yüklemedi oyunla ilgili sanırım beceremedim, Sen kurup çalıştırdın mı bilgisayarına oyunu?

Turgay abim özelden cevapladım mesajını bilgine ..
Keyifli oyunlar..

Necati ARAT 03-11-2010 07:21

Alıntı:

xnode tafarından gönderildi (Mesaj 94894)
Paylaşım için teşekkürler. Benim de paylaştığım birkaç tane oyun vardı ama herhalde onların linkleri ölmüş :)

Cem bir ara yenile linkleri ..
Can sıkıntımızı atalım..

Necati ARAT 03-11-2010 07:22

Alıntı:

figani ERDOGAN tafarından gönderildi (Mesaj 94913)
Balığa gidipte boş dönenler :ninja: için de uygunmudur?
Selamlar yeğenim.

Aleyküm selam Figani dayım ..
Özlettin kendini..
Evet haklısın balığa gidipte balıksız dönenler ve gidemiyenler için harika bir oyun..
Tavsiye ederim..
Sağlıcakla kal..

Ahmet TARİH 03-11-2010 11:29

Ben oyunu yükledim ve oynamaya çalıştım. Ama sahilde olta atmak ve balık tutamamak daha kolay geldi valla. Oltayı 60-70 fit atmayı başarabildiğim nadir anlarda rapalayı kovalayan balık az sonra vaz geçiyor.Bu oyunda balık tutmak için püf nokta varmı acaba Necati kardeşim.

Necati ARAT 03-11-2010 11:48

Ahmet abi eğer kullandığır rapalayı beğenmiyorsa rapalayı değiştirmen gerekir..
her balık her rapalaya atlamaz..
gerçeği ile bire bir hazırlanmış bir program..
şöyleki turna ve somon balıkları su yüzey yemlerini severken sazana benzer balıklar dip rapalasını seviyor.. renk ve boyutta önemli tabiiki ..
rapalayı değiştirmek istersen oltayı suya atmadan önce F1 tuşuna basarak rapala, kamış ve makina ve misina tercihlerini yapabilirsin..
iyi oyunlar..

İrfanavcı 03-11-2010 19:31

Necati kardeşim paylaşım için teşekkürler.:)

Saat 19:21.