RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Salihli Demirköprü Barajı av Raporu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9301)

ukg79 14-06-2011 11:32

Salihli Demirköprü Barajı av Raporu

Herkese merhabalar malum sazan balığı av sezonu açıldı.Günlerden cuma akşam üzeri namıdeğer KALFA HASAN ABİM ve BEN apartopar tam on dakika içinde karar aldık ve SALİHLİ DEMİRKÖPRÜ BARAJINA gitmeye karar verdik.Yola çıktıktan sonra site üyelerimizden ALİ abiyi aradık.sağolsun oda beş dakika içinde Demirci'den yola çıkarak avlak yerimizde buluştuk.Oltalar hazırlanıp suya bırakıldı ve koyu bir muhabbete başladık.Ardından tekrar site üyelerimizden NAMI DEĞER KASAP HACI ABİDE gelerek gurubu tamamladık.Bu hafta balıklar iştaha gelmiş olacakki oltalar çalmaya başladı ve neşemiz dahada arttı.Oldukça güzel bir hafta sonu geçirdik.Malum seçim telaşı vardı nede olsa Pazar öğlen toprlanıp Manisa'YA doğru yola koyulduk.Birkaç foto çekerek bu anı ölümsüzleştirdik,

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Kamil ESEN 14-06-2011 12:00

Vay vay muhabbete mi, yoksa av meselesine mi maşallah desem bilemiyorum.Çok güzel kareler bunlar.Şahane ortam olmuş.Allah daim etsin,rastgelsin..

Necati ARAT 14-06-2011 13:24

Alıntı:

ukg79 tafarından gönderildi (Mesaj 108584)
Herkese merhabalar malum sazan balığı av sezonu açıldı.Günlerden cuma akşam üzeri namıdeğer KALFA HASAN ABİM ve BEN apartopar tam on dakika içinde karar aldık ve SALİHLİ DEMİRKÖPRÜ BARAJINA gitmeye karar verdik.Yola çıktıktan sonra site üyelerimizden ALİ abiyi aradık.sağolsun oda beş dakika içinde Demirci'den yola çıkarak avlak yerimizde buluştuk.Oltalar hazırlanıp suya bırakıldı ve koyu bir muhabbete başladık.Ardından tekrar site üyelerimizden NAMI DEĞER KASAP HACI ABİDE gelerek gurubu tamamladık.Bu hafta balıklar iştaha gelmiş olacakki oltalar çalmaya başladı ve neşemiz dahada arttı.Oldukça güzel bir hafta sonu geçirdik.Malum seçim telaşı vardı nede olsa Pazar öğlen toprlanıp Manisa'YA doğru yola koyulduk.Birkaç foto çekerek bu anı ölümsüzleştirdik,

Ulaş haydi hayırlı olsun..
Sezon açılısını gülüş cümbüş açmışsınız..

Eminim ki o sofrayı Kalfa Hasan abi hazırlamıştır..
Siz iyi bir keşif yapıp kerterizi belirleyin sazana gelelim Hasan abimin sofrasına dahil olalım..

Tüm ekibi kutlarım.. Ancak merak ettim Yukarıda kırmızı yazı ile bilirttiğin cümleye bakılırsa balık açısından da iyi bir av yaşanmış ama sadece 1 Sazan fotosu koymuşsun.. Bizleri kıskandırmamak için mi yaptın böyle.. hepsini yayınlamadın??

Neyse neyse güzel bir konu ve paylaşım olmuş Allah muhabbetinizi bozmasın sağlıcakla kalın ..

Manisaya selamlar..

JasonMraz 14-06-2011 13:28

tavadaki sucuğa ekmeği basasım geldi yani..

Adem VARDARCIK 14-06-2011 14:10

Kıskanılası kareler Maşallah. Allah Muhabbet ve keyifinizi artırsın.
Paylaşım için teşekürler.Rastgelsin.

Tuncay GÜNAY 14-06-2011 15:48

çok güzel kareler bunlar kurban olurum ben dostluğa ve balığa yüreğinize sağlık şu meşhur demir köprü barajına gitmek nasip olmadı ama ahtım var mutlaka gideceğim. :) öner kardeşimin oradan tuttuğu sazanlar hafızamdan silinmiyor :)

adolomorola 14-06-2011 16:55

Sevgili ulaş hadi hayırlısı olsun sezonu açmışsın ilk balıklarıda çekmişsin,inanki bende kendimi zor tutuyorum nedenmi ben biraz daha beklemeyi tercih ediyorum malum havalar bu sene geç ısındı bende son balığın havyar atmasını bekliyorum eli kulağında...:D:D;)
Ortam gerçekten çok güzel olmuş ,Hasan abi benide aradı gitmek istemedim aslında canın çok istiyo hani biraz daha zorlasa bende sizlerle olacaktım:D:D:D
Neyse paylaşım için teşekkürler her avın bir önceki avından güzel olması dileklerimle...;)

adolomorola 14-06-2011 16:56

Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 108601)
çok güzel kareler bunlar kurban olurum ben dostluğa ve balığa yüreğinize sağlık şu meşhur demir köprü barajına gitmek nasip olmadı ama ahtım var mutlaka gideceğim. :) öner kardeşimin oradan tuttuğu sazanlar hafızamdan silinmiyor :)

Bu sene inşallah o işi gerçekleştireceğiz Tuncay...;)

ismail1234 14-06-2011 18:15

maşlahınız var allah neşenizi bozmasın ve en kötü gününüz böyle olsun. hayırlı ve bol nasipler inşallah.

ukg79 14-06-2011 18:27

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 108596)

Tüm ekibi kutlarım.. Ancak merak ettim Yukarıda kırmızı yazı ile bilirttiğin cümleye bakılırsa balık açısından da iyi bir av yaşanmış ama sadece 1 Sazan fotosu koymuşsun.. Bizleri kıskandırmamak için mi yaptın böyle.. hepsini yayınlamadın??

Neyse neyse güzel bir konu ve paylaşım olmuş Allah muhabbetinizi bozmasın sağlıcakla kalın ..

Manisaya selamlar..

Necati abi yaklaşık 10 yada 12 adet sazan yakalandı ama malum muhabbetten dolayı foto çekemedik anlıyacağın sade bir forum sayfası paylaşmak istedim.hasan abim daha iyi bilir:D:D:D

Saat 07:44.