RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   7 Ekim 2011 Palamut ve Torik avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9825)

Anıl ÜNALAN 07-10-2011 18:39

7 Ekim 2011 Palamut ve Torik avı

Ergun abimizle daha önceden anlaştığımız gibi sabah 5.30 da buluştuktan sonra Taygun kardeşimi alıp daha sonra teknemize gitmek için yola koyulduk. Kahvaltımızı ettik sabah çaylarımızı balıkçı kahvesinde yudumluktan sonra sıradaki işimiz marşa basmak oldu :)
Ve genel olarak av veren meramıza doğru yola koyulduk bu sırada yarı yola geldiğimizde sırtılarımızı indirdik. İlk balık bana denk geldi ve daha genel avlağımız olan meramıza gelmeden teknemize teşrif etti :) Daha sonra Ergun abi kalamarlardan oluşan çaparisinin iş yapmayacağı kanısına varınca takımını ben 1-2 balık daha yakaladıktan sonra değiştirdi ve denediği rapala yine verimsiz av veriyordu, kurşununu arttırmak için takımı çektiğimizde başımıza traji-komik bir olay denk geldi ve ben takımı kestikten sonra ayağımın altından kaçırdım rapalamız denize gitti fakat komik yanı ise kaybolan rapalamızın(daha önce iş yaptığı test edildiği için onu kullanıyorduk) yerine taktığımız Yo-zuri Crystal Minnow kırmızı kafalı modeline atar atmaz günün en büyük balığı olan toriğin gelmesi oldu :)
Çok keyifli bir av geçirdik, elimiz boş dönmediğimiz için mutluyuz. Ergun abi beni kırmayıp geldiğin için çok teşekkür ederim ;) Tekrardan görüşmek üzere :)

Günün ilk balığı :)

Taygun kardeşimin yakalamış olduğu Palamut.

Günümüzün neşeli geçmesini sağlayan Ergun abinin yakalamış olduğu Torik :)

Karabulut kaptanımızın çayını içmek için uğramadan edemedik :) Çay için tekrardan teşekkürler Süleyman Kaptan :)
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Hasılatımız bu kadar :)

Av dönüşü keyfimiz yüzümüzden okunmuyo değil :)

dogukan1997 07-10-2011 19:08

çok süper av olmuş abi işallah daha bereketlileri olması dileğiyle

kaptankarabulut 07-10-2011 19:30

Ya Anıl,torik bile anlamış teknede granyoz üstadının olduğunu onun sahtesine atlamış.Biliyor çünkü onunla oynayıp dans edeceğini de ondan Ergun abimizin sahtesine binmiş.Bu güzel paylaşım için teşekkürler.Çay içinse afiyet olsun.Yine bekleriz..:D :D

ibrahimz35 07-10-2011 20:01

Usta'lar balıktaymış, aman Murat Abi duymasın...
Böyle bir gün Murat Abisiz olur mu Bacanak???
Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum çok güzel bir av günü olmuş.
Torik dahi ustayı tanımış ve onun oltasına gelmiş.
Tabi Anıl ve Taygun kardeşlerimizide kutluyorum bizlere böyle güzel bir paylaşım sunduğunuz için.
Süleyman kaptanda her zaman olduğu gibi yine misafir perverliğini konuşturmuş.
Ellerinize sağlık afiyet olsun.

Raif Yelkenci 07-10-2011 21:39

Anıl kardeşim tüm ekibi kutlarım harika bir av olmuş videoları heyecanla izledik ellerinize sağlık.

Tuncay GÜNAY 07-10-2011 22:40

anılım tebrikler balıklar şahane görünüyorlar. denizlide birilerinin kurdu canavar oldu bu fotolara bakınca çıldırdı bilesin afiyet şeker olsun.

muratdogan 07-10-2011 23:42

Paylaşım için teşekkürler , emeğinize sağlık.
Daha güzelleri bereketiyle nasip olsun.

parlakay 08-10-2011 01:03

maşaallah darısı bütün arkadaşlara, o heyecanı bastıran cep telefonunda bilgisayar muhabbeti keşke olmasaydı...yaa

KursatKıbrıs 08-10-2011 01:25

Ellerinize sağlık. Balıklar şahane. Yozuri kirmizi head bendede var. gibip bi deneyim veledi kıyıdan bugun =))

CEMAKO 08-10-2011 07:06

Anıl tebrikler görüntüler gayet güzel olmuş ellerinize sağlık
canımız çekmedi desek yalan olur seyrederken bile insan haz alıyor
paylaşım için teşekkürler

Saat 07:46.