Yalnız Mesajı Göster
Eski 24-08-2006, 07:15   #10
aganta borina borinata
Guest

selim bey ellerinize sağlık...bunları görüpte istemeyecek bi amatör balıkçı tanımıyorum ben...ancak ekonomik olumsuzluklar amatör balıkçıların çoğuna bunlara sahip olabilme fırsatı tanımıyor...ki benimde yüksek rakamlara mal olan bi takımım var...ancak bu takımdaki malzemeleri komfordan çok balığı yakalamak ve çekmek için kullanılar araçlar oluşturuyor...resimleri görünen malzemeler balık avını daha pratik, rahat ve estetik bi forma sokabilir; ancak yeni bi av takımı toplamak isteyen ve ekonomik olarakta kısıtlamalar içerisinde olan arkadaşlara ben balıkla balıkçı arasında kullanılan malzemelerden en iyilerini almalarını tavsiye ederim ( ve bilinçli bi şekilde; örneğin tekneden ve karadan avlanacak bi balıkçının, eğer karadan avlanıyorsa ya da tekneden avlanıyorsa, iki tane ucuz kamışın yerine bi tane iyi kamış alması gibi)...çünkü bence balığı yakaladığınız anda onu dışarıya çıkarmak için inanın bana o sandalye size yardım etmeyecektir...demem o ki ortalama 50-60 euro verip ve üzerine oturarak 75 krş.luk bi misinayla avlanmanın bi anlamı yok ve balık inanın bana sandalyenize bakarak oltaya vurmuyor...ama eğer öncelikli av malzemelerinizi toparladıktan sonra takımınıza resimler görünen ve daha başka malzemeleri de ekleyerek avlanmak, dadından yenmez...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla