Yalnız Mesajı Göster
Eski 26-02-2007, 21:00   #7
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan 25 şubat 2007 hem karadan hem tekneden oldu....

Havanın tekneyle çıkmaya müsait olmamasından dolayı karadan gitmeye karar vermiştik, ve uygulamaya geçirdik. Tago,onur,gürol,kıvanç pazar sabahı toplanıp kahvaltımızı herzamanki kahvemizde yapıp çeşme /germiyan koyuna girdik orada 1-1.5 saat kadar bekledik oltalarımızda balıkla ilgili bir bağlantı kuramıyınca aynı sahilde olta atabileceğimiz daha uygun av lanma yerleri ararken kendimizi ıldır köyünde bulduk limanda avlanan avcıları görünce burada av yapmak üzere oltalarımızı hazırlarken havanın tekne avına müsait olduğunu fark edip teknecilerden biri ile pazarlık sonucu tekneyle ava çıktık, balık çiftliklerinin şamandıralarına bağlanarak avlanabileceğimizi söyleyen tekne sahibi beni umutlandırmışı ama maalesef 4-5 şamandıra değiştirmemize rağmen aradığımızı bulamadık borukurdu bile iş yapmadı çok ilginç bir av oldu ama tago kalamarın tillahını buldu, ha bu arada tekneden ve karadan ilk defa kamış kullanma şansını yakaladım ama arkamda avlanan onur kardeşim benim kamışın darbelerinden kurtulmak için büyük çabalar sarf ettiğini görüyordum ama kamış ile yaptığım hareketlerden güzel espirilerle karşılaması da çok hoştu .Av olarak kötü geçmesine rağmen aynı günde hem karadan hemde tekne fırsatı bulduk, ava gelen arkadaşlarıma teşekkür ederim, daha bereketli avlara inşallah....Mustafa kasım arkadaşım kusura bakmayın sizin mesajınızı görmedim, bu yazıyı yazarken fark ettim kısmet değilmiş, cumartesi gece giremediğimden oldu sanırım kusura bakma bir sonraki ava kısmetse...