Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-03-2007, 19:56   #43
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Sevgili göksel kardeşim. Şu üçgünlük dünyada ufacık şeyleri büyütmeye gerek yok.sonuçta burası sanal dostlukların kurulduğu bir yer ufat tefek tartışmalar olancak, arkadaşlarında söğlediği gibi yazılarımıza ve konuştuklarımıza dikkat etmek zorundayız. sonuçta bu siteye cümle alem giriyor. yani herkes okuyor. Şunu söğlemek istiyorum. Kırıcı olmadan yumuşak yumuşak dokundursak daha anlatımlı olur. Dediğim gibi üçgünlük dünya yarın göçüp gideceğiz. Sen beni ben seni kırsam elimize ne geçecek, arkadaşında söğlediği gibi birsürü site var, amma elimiz bu siteye alışmış, ve dostluklar güzel. tabiki yönetici arkadaşlar ve siteyi sürekli takip eden arkadaşlar ufak uyarılarda bulunacaklar. bunlar normaldir.seni sadece ikaz etmişler bunda kırılacak darılacak ne varki bence konuyu fazla uzatmayalım. Birbirimizi kırmadan kardeş kardeş geçinelim diyorum.Alttan almasını bilen insan hiçbirzaman kaybetmez bunu unutma.Lütfen alttan al, Şunuda unutma herşeyin bir yedeği vardır. sitenin, arkadaşın,sigaranın, hatta ve hatta evdeki hatunun bile bir yedeği vardır. ama bir fincan kafvenin kırkyıl hatırı vardır. birde ana ve babanın yedeği yoktur. kıymetini bilelim kırkyıl az zaman değil. Sürçülisan ettiğsem affola Saygı ve sevgilerimle.