Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-03-2007, 08:40   #45
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

ya doğan, göksel valla arkadaşlar ayıp oluyor. yaaaa bi çay kahve meselesinin geldiği boyuta bakın allah aşkına.... bize hiç yakışmıyor....
gökselin yazısındaki; samimiyete binaen ağız alışkanlığı olarak kullanılan, dilimize yerleşen"ulen" kelimesinin, tartışmanın boyutunun ulaştığı nokta olarak; doğan tarafından ters ve yanlış anlaşılmasının getirmiş olduğu gergin cevabı......
işte başlangıç bu... arkadaşlar hepimiz belirli yaşlara gelmiş, sanal alemde de olsa pek çok paylaşımlara girmiş ve forumumuzu ziyaret edenlere örnek olmaya çalışan insanlarız..... lütfen mademki acı tatlı pek çok şeyi burada paylaşıyoruz demek ki samimiyiz, öyleyse bence gereksiz alınganlıklara, gereksiz çıkışlara yer vermemeliyiz.
özelliklede kan kaybına asla müsade etmemeliyiz.
elbetteki fikir uyuşmazlıklarımız olacaktır, elbetteki kendimize yakın hissettiğimiz arkadaşlara muhabbetin kızgınlığına göre çeşitli basit hitaplarımız olacaktır, kalkar sürekli bunlara takılırsak işimiz var.......
TAGO senden gereksiz gerginlik yaratan bu konuyu mümkünse TAMAMEN silmeni talep ediyorum... bence bunlar hiç yaşanmamış olsun....
GÖKSELim; senin bu kadar basit şeylere takılıp bizleri senden mahrum bırakacak bir insan olduğunu düşünmüyorum,
DOĞAN; lütfen senden de biraz hoş görü rica ediyorum..

ARKADAŞLAR SEVGİ VE SAYGI ARAMIZDAN HİÇ EKSİK OLMASIN

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı