Yalnız Mesajı Göster
Eski 13-03-2007, 16:59   #8
er35han
Kaptan

er35han kullanıcısının avatarı

Smile

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi
sevgili site üyelerimiz, siteye girdiğimde yeni konulara baktığımda, aşağı yukarı 3-5 kişi nin açtığı konulara yine aynı arkadaşlar konuyla muhattap oluyorlar. 1400 kişi olduk . Kısaca şöyle demek istiyorum ''Nerde bu millet,nerde bu üyeler, nerde bu balıkçılar''
Adnan abicim seninle aynı fikirdeyim ancak ben çuvaldızı kendimize batırmalıyız diye düşünüyorum.Sitemize yeni üye olan ve forumlara katılan arkadaşlara sadece bir hoşgeldin yapıp orada bırakıyoruz.Bence üyeler arasında tanışma kaynaşma için birkaç ayda bir ufak organizasyonlar, tanışma yemekleri yapılmalı. Üye olduğumdan bu yana forumlarda sohbet edip birşeyler paylaştığımız arkadaşlarımdan ancak 3 yada 4'üyle birebir tanışma imkanım oldu. Dışarıdan katılan biri bir davet , bir teklif görmediği sürece bu sohbetlere katılmak istemez biraz uzak durur gibime geliyor. En azından aynı ilde yada bölgede ikamet eden arkadaşlar için o ilde biraraya gelebilecekleri bir ortam hazırlanmalıki sitemiz ve bağlarımız güçlensin.5 kişinin beraber olduğu bir tanışma yemeği ve balık av sohbetinin geri dönüşü, kesinlikle birdahakine 15-20 kişinin katılımı olacaktır.Site içindeki çekirdek grup ,başka arkadaşlarıda bu yemekli ortamlara getirecek olursa sitemiz genişleyecek ve katılımımız daha da artacaktır diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

en güzel günlerimiz;henüz yaşamadıklarımız
erhan karasu/1975/gaziemir-İZMİR
er35han Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla