Konu: Makineler
Yalnız Mesajı Göster
Eski 01-12-2005, 23:33   #13
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Merhaba moz shimanonun tuzlusu için olan bir çok makinaları var(bunların arasında bazı baitrunner,lerde var) benim talısu için baitrunnerleri önermemin gayesi başka idi bu makinaların kulanım şekilleri normal makinalardan biraz değişik bence tatlısuya bilhasa sazan avına en uygun makina.
Ayrıca şayet makinanız yeni ise 150YTL,ye uygun almışsınız,bu fiyattan daha ucuza sadece kulanılmış shimano baitrunner BTR 4500B albilirsiniz.dediğm gibi makina alımı arz talep meselesi ben geçen sene bir nevi bit pazarı olan bir yerden 20euro,ya shimano baitrunner 5010 serisinden aldım çok,ta memnun kaldım sizin almış olduğnuz makinayı denizde hangi amaçla kulanmak istediğnizi öğrenmek isterim çünki benim denizde fazla bir tecrübem yok sadece izine geldiğimde karadan at çek yapabiliyorum bunun içinse baitrunner bence uygunsuz.
Gümrük konusunda açık söylemem gerekirse fazla bir bilgim yok bu konu beni aşıyor sizler daha iyi bilmelisiniz vede açıklamışsınız zaten ben bu konuda sadece şunu söyleye bilirim şayet almak istediklerinizi balıkcı arkadaşlarla birleşip yaparsanız kargo parası vs gibi daha fazla para ödemekten kurtulursunuz.
Sevgiler,saygılar
Selim Öner(balıkcı)

Bu mesaj en son " 19-01-2006 " tarihinde saat 17:41 itibariyle balıkcı tarafından düzenlenmiştir....
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla