Yalnız Mesajı Göster
Eski 13-07-2007, 21:53   #7
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
iesencan tafarından gönderildi
Yasin geçen sene Antalyaya çocuklarım ile birlikte tatile gittim.Denize gidilirde olta atılmazmı dedim ve oltalarıma tavuk göğsü takarak karadan salladım denize.5 tane balık tuttum ve hepsi müren, 3 kancalı oltalarımı kıvraklıkları ile kancaları birbirine karıştırdıklarınamı yanayım, temizledikten sonra etinin çok kötü olduğunamı yanayım anlamadım.Senin anlayacağın arkadaşım, eti berbat yemeni hiç tavsiye etmiyorum.Tulum şeklinde derisini yüzdüm, bembeyaz et fakat iğrenç bir tadı var.Ben beğenmedim, ayrıca dişleri ürkütücü ben kendimce hiç tavsiye etmiyorum...

Evet ismailcigim Antalyada bu tür mürenden cok var , kemer üc adalarda hergün rastlardik dalislarda ..ama etini bilmiyorum.Dislerine gelince aynen dedigin gibi insan tirsiyor heleki kafani sualtinda söyle bir Ovugun icine sokarsan ve müren varsa orda ismail belki yanlis bir sekilde pisirdin ..yani bilmem , kizartipmi yedin veya mangal mi yaptin ? belki bakarsin Tursusu iyi olur ? valla hayirlisi ... yani uzun lafin kisasi cok yeme taraftari degilimde , bi denemekde isterdim olsa .tekrar sagol.

selamlar

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla