Konu: 27-28.07.07
Yalnız Mesajı Göster
Eski 29-07-2007, 18:09   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Akşam bilgisayar başında vakit geçirirken birden Serkan abimden gelen telefonla irkildim Heycanlı bir ses 10 dakika içinde hazır olmamı anılada haber vermemi söylüyordu. Ne olduğunu anlamadan kendimi arabaya binmiş zeytineli yollarında bulmuştum. Her zamanki gibi tam teçhizatlı Hasan abim çadırı kurmuş yatağımızı hazırlamış çayı demlemiş bizi bekliyordu Livardan cengaveri çıkardığında benim gözlerim projektör gibi açıldı şoku atlattıktan sonra sabah suyunda zinde ve dinç olmak için uyumaya karar verdik Hüseyin yüzünden uyuyamadık pek ama neyse o uyuduktan sonra bir ara bende dalmışım. Gözlerimi açtığımda hava çok hafif aydınlanmaya başlamıştı hemen yemlerimi hazırladım geceden Hasan abiye bağlatıp okutup üflettiğim oltamıda alıp kimseyi rahatsız etmeyecek ve balık yapacağını düşündüğüm av yerime geldim. Oltayı salladım ardından 4-5 dakika içinde Anılda yanımdaki yerini aldı. Av başladı. Hava sürekli yön değiştirerek kararsız esince balık yapmayacak diye düşünmekten kendimi alamasamda oltamın başından 1 dakika ayrılmadan bekledim. Çok geçmeden anıl güzel bir vuruş aldı fakat balık şanslıydı yakalanmadı tam o sırada bende güzel bir vuruş aldım tasmayı vurduğum gibi balık kendini karada buldu 5-10 dakika geçer geçmez Anılda güzel bir cengaveri karaya aldı bu anı ölümsüzleştirdim video yukarıda Daha sonra uzun bekleyişlerimiz kar etmeyince eve döndük...
Her zamanki gibi harika bir ekip harika keyifli bir av oldu Hasan ustam yine yapacağını yaptı fakat biz hava muhalefetine takılarak 1-0 da kaldık Neyse artık önümüzdeki avlara bakıcaz

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla