Yalnız Mesajı Göster
Eski 25-12-2005, 07:45   #28
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Alıntı:
uzman tafarından gönderildi
Sevgili Can,
Ben senin söylediklerine muhalif olmak için yazmıyorum inan ki. Ama, sigara denilen zehir, hakikatten garip bir zehir. Kısa vadede zevk de veriyor. Ne diyeyim. Umarım zarar görmeyiz. Ayrıca sigaranın verdiği zevki başka kanallardan almak da mümkün görünüyor. Fakat size bir konuda katılıyorum. Eğer sigarayı bırakmış birine sorarsanız "ne zamandır içmiyorsun?" diye. O da size "Abiii, tam beş aya 23 gün 8 saat 7 dakikadır içmiyorum!" diyorsa o bırakamamıştır.
Saygılarımla...
Merhaba Ali Rıza öncelikle söylediklerime muhalif te olabilirsin bu konuda seni yargılamam Babam yaklaşık 15 senedir sigara içmiyor ve her bemin hatırladığım kadarıyla daha öncede 7 sene bırakmış ve bewnim geçirdiğim bir ameliyatın narkozundan geç çıktığım için tekrar başlamıştı sonra bir kaç sene daha içti ve 15 yıl oldu içmez her zaman şunu der oğlum sigara bırakılmıyor sigaraya ara verilir der sorarım nasıl bir duygu şu an içmediğine seviniyormusun elbette çok iyi olduğunu ve kendini bulduğunu söylüyor ama ekliyor 15 senedir içtiğim Türk kahvesinin tek bir fincanından zevk alamadım....şimdi 64yaşında ve içmiyor ama sanki birşeylerdende tat almıyor bilmem anlatabiliyormuyum sigarasız bir dünya çok güzel olurmuydu bilmiyorum ama bunu icad edeninde az kulaklarını çınlatmıyorum