Yalnız Mesajı Göster
Eski 19-11-2007, 03:46   #5
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

Kıymetli arkadaşlarım abilerim. Bu anlatmış olduğunuz olay benim epeyce ilgimi çekti. Sebebine gelince, Benim hanımdada böyle bir dert var, fakat tamıtamına 15 yıldır birtürlü amaliyata ikna edemedim. Aslında ben çok iyi biliyorum, sordum soruşturdum doktorlarla görüştüm, tıppen amaliyattan başka çare yok deniliyor. Hanıma ne dediysem olmadı çok korkuyor, korkusunun sebebinede anlıyorum. Şu an hanım 38 yaşında, bundan yirmi yıl önce böbrek amaliyatı olmuş, (yani bekarken) bu ameliyat yanlış yapılmış ve üç gün sonra aynı yerden tekrar amaliyat yapmışlar. Böbrek taşı alınmış fakat taş ikitane olduğu için birini almışlar diyeri kalmış, ikinci oparasyonda bu taşıda almışlar, işte hanımın korkusu bundan, ölürümde yatmam amaliyat masasına diyor. Şayet böyle bir şey varsa ben denemek istiyorum. Hanım onbeş yıldır çekiyor bu derdi, her ağrısında filim çekiliyor ultrasyona giriyor, taş alınması lazım diyorlar, fakat hanım, nuh diyor peygamber demiyor. Ali KOCA kardeşime böyle bir konuya değindiği için, Rauf ve muavfak amcamada bilgilerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Önerilerinizi bekliyorum. SAYGILARIMLA.