Yalnız Mesajı Göster
Eski 20-11-2007, 15:37   #14
Rauf
Guest

Ender arkadaşım cok makul ve anlaşılır şekilda bizler icin güzel bir anlatım yapmışsın sağ ol .seninde dediğin veya annene ayı yağı diye verdiğin yağ her halde insanlar pisikolojik olarak kendini inandırmasından kaynaklanıyor iyi geldiğini sanıyor veya bubun gibi bir şey.Balık dedinde aklıma geldi benim rahmetli kayn valdem beli tutulmuştu doktorlar kesin ameliyat teşhisi koymuştu bel fıtığı olmuş.yerlerde sürünüyordu birisinin tavsiyesi üzerine antalyanın bir köyünde birinin adını vrmişler oraya geldi.onu soba yanan bir odaya almışlar( ilk bahar zamanı)bir döşeğin üzerine yüzükoyun yatırıp beline alabalığın orta kılcığını alıp bütün olarak koymuşlar ve tabiki sarmışlar sabaha kadar o sıcak odada yüzükoyun yatmış balık sırtında kokmuş ki dayanılır gibi değil balık sırtında adeta erimiş sabahleyin ocıkıkcı gelmiş ve ona bir kac hareket yapmış belkemiğiyle ilgili sonra hadi kalk git demiş bizim valde yürüyemem ki deyince adam yürü sana diyorum diye bağırınca bi,zimki biraz korku biraz merakla kalkmış o kalkış belinin ağrısı hakikaten gecmişti bunu bana kendi anlattı evvelki halini görenleride tastik ettiler.böyle şeylerde var doktorlar kabul etmese bile garip ama gercek selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla