Yalnız Mesajı Göster
Eski 11-03-2008, 09:05   #8
balıkcı omer
Tayfa

Varsayılan Iyiki Varsin Mufi

mufi abi maşşallah hızır gibi herşeye yetişiyorsun sanırım sen olmazsan bizler bir çok konuda eksik kalırız tamamlayıcı ve ayrıca açık yürekli paylaşımcılığın için sana çok teşekkür ederim. oral arkadaşımın ne demek istediğini inanki anlayamadım ben cafere hamur tarifi verdim oralda bu yanıtı verdi bilmiyorum verdiğim bilgi gizlimi kalmalıydı yoksa herkeze açıkmı yazmalıydım ama isteyen o bölüme giripte okuya bilir cafer kardeşim gittiği avlak bölgesini açıklamak istememiş art niyetli insanlar için ona son derece saygı duyuyorum çokda hak veriyorum ben bile bazı avlak yerlerini bir çok arkadaşdan saklıyorum sebebi malum art niyetlilere karşı.abi paylaşımcılığa gelince yılların vermiş olduğu deneyim ve araştırma sonucu öğrenmiş olduğum bilgi birikimini açıkca sitedeki arkadaşlarla paylaşmak için sizlerle birlikteyim tabiki bunlar benim bildiklerim ama illede bunlar doğrudur demiyorum benden daha bilgili arkadaşlar vardır ve ben hep bu bilgileri tek bir ortak noktada herkezin kolaylıkla erişe bileceği bir bölümde açıkca ve net bir şekilde paylaşılması taraftarıyım ne dersin.abi kısmetsebu hafta videoların yenisini yollayacağım ve fazlası ile .bir hatam varsa af ola saygılar hayırlı günler iyiki varsın.

ÖMER FARUK EREKMEKCİ 1960/SAMSUN
BALIKCILARIN EFENDİSİ

(AYIPSIZ DOST ARAYAN DOSTSUZ KALIR)
(MEVLANA)
balıkcı omer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla