Yalnız Mesajı Göster
Eski 25-03-2008, 06:47   #4
UFUKTOKUR
Oltacı

UFUKTOKUR kullanıcısının avatarı

Herkese çok selamlar ; Ömer Abiminde anlattığı gibi 230/03/2008 günü Merzifon' da buluşup Yedikır' a gittik. Benim içinde çok önemli ve güzel bir gündü Ömer Abimi biraz sizede tanıtmak isterim Ömer Abim gerçekten abartmıyorum bizim yaptığımız ve benim daha yolun çok çok başında olduğum amatör balıkçılıkta kendini aşmış bir kişi ama gerçekten en önemlisi bana demiş ama kendisi çok beyefendi, samimi, cana yakın ve çevreci bir abim ve büyüğüm, onunla tanışmış olmaktan ve İnşallah Allah nasip ederse onunla daha birçok balık avına gidecek olmamdan dolayı kendimi çok şanslı sayıyorum. Bu siteyede üye olduğum için şimdiden çok mutluyum bana enbüyük katkısı şimdiden Ömer Abi gibi bir insanla tanışmış olmamdır. Buradaki benim gibi amatör balık işine yeni başlamış arkadaşlara bir tavsiyem olacak Ömer Abi gibi bu işin duayenlerinden öğreneceğimiz çok şey var onların tavsiye ve tecrübelerini dinleyip kendimize örnek almalıyız. Ben bu bir günde şunu öğrendim Ömer Abi gerçekten bu işte çok tecrübeli ve bilgili bir kişi birşey söylediyse bu gerçekten başına gelmiş ve yaşamış onu bize aktarıyor dinlemeli ve öğrenmeliyiz bizde bizden sonraki nesillere bu bilgileri aktarmalıyız. Ömer Abime ve buradaki tüm büyüklerime saygılar sunarım...