Yalnız Mesajı Göster
Eski 15-08-2010, 20:01   #10
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
oltamisina tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili Taygun um biliyorsun bu işe başlamama ilk sebep sensin..Sen ben ve Mehmet abin ile sanırım 2006 yılında benim eski kutsal mekana kıyıya ava gitmiştik Ve sen orada Mehmet abinin tuttuğu bir Çupra ile ilgili 1-2 dakikalık çekip yapmış ve bunu da youtube ye yollamıştın..

Aha ne oldu ise o zaman oldu...O bana esin kaynağı oldu...Ve daha sonrada msn ortamında Aganta burina burinata Nick'li Doğan abine sora sora Movie Maker i öğrendim..Kısa kısa videolar yaptım acemice..

Ama şimdi kendime göre bir çizgi tutturdum diye düşünüyorum...Ben balık avı esnasında tutulan balık olayından çok o av esnasında yaşanan tüm güzellikleri aynen belgesel gibi ilk anlardan başlayıp geri dönüş yoluna kadar aktarmaya çalışıyorum....Ve iddiamda asla ben veya bizler iyi balık tutuyoruz olayı değil...

Ayrıca, bemin bu çalışmalarım yönünde bir çizgi/ tarz da yok sanırım...Durum bu kardeşim...Ortaya tıklanıp seyredilecek birşeyler yapabiliyorsam ne mutlu bana..
İshak abicim aynen dediğin gibidir ama senin azmin ve öğrenmeye açık olman bizim yardımlarımızdan falan çok daha önemli, çok daha büyük etken.

Ayrıca son iki pargrafta belirttiğin kısıma yorum yapmam gerekirse. Senin kalbinin güzelliğini, iyi niyetini ve alçak gönüllülüğünü ben çok iyi biliyorum, ama inan internet ortamında yazdıkların, yaptıkların bile seni hiç tanımayan birinin bu özelliklerini anlamasına yeter artar.

Ben hala bir ümit Çeşme'de mercan avına gitmek için haber beklemekteyim bu arada

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla