Yalnız Mesajı Göster
Eski 15-08-2010, 23:10   #3
baracuda_35x
Tayfa

baracuda_35x kullanıcısının avatarı

Evet yine devam edelim.

08/Ağustos/2010 yer çeşme.

İkinçi bir şans verdiğim bölgede tekrar av dememesi yapmak, oranın analizini çıkarmak adına gittim yerin, ikinçi defa ay olmadan ne yapacağı, veya ay olduğundamı yapacağı kesin değil, bir muamma, daha cevaplanmamış bir çok soru işareti var ,ama yakalanan balıklara göre sadece bir işaret diye bilirim. Bir çok bölgeye ilk defa olta atacağım yere av için üç şans veriyorum balık tutmasam dahi üç kez gidiyorum, burası için kesin bir şey yok, sadece doğru zamanını bulabilmek, burası için şunu söyleye bilirim üç + dört şans, bu zaman dilimi içinde yine, rüzgar yönü, ayın durumu, gözlemlemelerim ilk sırayı alacak, o gece iki adet melanur bir adet mırmır 33cm yaklaşık 450 gr alındı, balıkların kalitesine göre avlak bütünleme ile sınıfı geçti.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

İyisin hoşsun kafamızı şişirdin demeyin, peki bundan sonraki hedefim ne?

At çek konusun da sadece yazılanları okuyurum bu konuda hiç bir bilgim yok ne zamanki av yamaya başlayacağım işte o zaman öğrençilik hayatım başlıyor.
İşte yeni oyuncaklarım dahasıda zaman geçtikçe eklenecektir.

Ben usta veya üstad değilim, ne zamanki soru işaretleri kafamın bir köşesinden çıkacak,sorular sormayacağım kendi kendime ,o zaman üstad olabilirim sevgilerimle.
baracuda_35x Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla