Yalnız Mesajı Göster
Eski 10-04-2006, 18:53   #35
murat hindi
Oltacı

murat hindi kullanıcısının avatarı

valla arkadaşlar dayanamadım ilk fırsatta yazıyorum.2004 yılının ağustos ayında ısparta gölcük kraterinde sudak avına gitmiştim.tam akşam üstü 19:30 CİVARLARINDA BALIKLARIN GELECEK SAATİ ARTIK BEKLEMEDEYDİM.bizim burada gölcük krateri milli park olduğundan balık avına yasak.ama bu kahrolası amatör ruhu yasak dinlemiyor.hayır her şeye yasak olsa anlarım ama yanlız balık avına yasak.neyse ben kendimden geçmiş beklerken karşımdan jandarma arabasını görünce sapıttım.kaçsam olmaz kaçmasam olmaz.ben işi erkekliğe vurdurup oltalarımın ters istikametine yürümeye başladım.karşı sahilde ialeler olduğu için jandarma ilk onların yanına gitti.ben oltaları görebilecek şekilde yanlarından ayrıldım.jandarma benim bulunduğum yerde kimse yok diye onlarla oyalanırken benim oltaların üçü birden inanmayacaksınız ama adeta yere yapıştı.gidemiyorumda yanlarına delirecem ziller çoktan suyun içine uçtu.kan beynimde şans jandarma hareket edip göl çıkışına yönelince nasıl uçtuğumu bilmiyorum oltaların sayına.evet yemin ederim o gün o üçünüde aldım.ve her biri iki kilodan az olmayan sudaklarımı aldım.AMA O JANDARMANIN GİDENE KADAR OLAN YAKLAŞIK 20 DK lık zaman benim için yirmi yıla bedeldi.şimdi o balıklar nasıl kaçmadı diyeceksiniz.yere sopalar çakılı ve sabit olta takımı vardı ondan kaçamadılar.hepinize saygılarımla....