Yalnız Mesajı Göster
Eski 29-10-2007, 16:22   #6
laruz
Oltacı

teşekkürler... ilk def a tekne den avcılık yaptım. orda da Burhan Kaptandan çok şeyler öğrendim.. Ayrıca çok yetenekli bir kaptanımız olduğu için de kendimi şanslı sayıyordum.. Kaptanımız bizi ilk önce bizi 40 mt derinliğe götürdü.. sonra sizi Karagöz yuvasına götürcem dedi ama orda derinlk 28-35 metre idi. oltayı attığı zaman boş çıkardığını çok az gördüm. attıyla çekmesi bir oluyordu. hatta iğneye gelen balığın cinsini vururken söylüyordu. bak hüseyin dedi. şimdi mercan vurdu ama çekmicem dedi. sonra şimdi de karagöz vurdu dedi. sonra misinayı çektiği zaman gerçekten mercanla karagöz misina da dizilmişlerdi. Buradan Burhan Kaptanımıza da teşekkürler ediyorum.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Not olarak bir de şunu belirtmek istiyorum. Bir daha kıyı avcılığı yapacağımı hiç sanmıyorum. küçük balıklara yem yedirmekten başka bir şey değilmiş..

Bu mesaj en son " 29-10-2007 " tarihinde saat 16:25 itibariyle laruz tarafından düzenlenmiştir....
laruz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla