Yalnız Mesajı Göster
Eski 23-11-2006, 07:12   #8
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
İzmirli Arkadaşlar Ürkmezden (karakoç deresinden itibaren)kuzeye dogru seferihisar/sıgacık kavşagına kadar olan sahil kesimi hakkında bilgisi+deneyimi olan varmı? google earth tan baktıgımda oldukça uzun bir sahil şeridi var ve yüzlerce yazlık konutlar/siteler vs var. buraları ben hiç gezmedim imkanım olmadı...bu hat buyunca deneyimi olan varmı sahile inen yollar hakkında mesela..01 nolu foto...ana yol içeden devam ediyor ve denize uzanan burun oldukça sakin gözüküyor..insanzız yerler ..yasakmıdır? serbestmidir??
02+03 fotolarda oldukça yogun yerleşim yerleri var o halde biz kıyı balıkçılarınada açıktır..sanırım..
Selamlar.Bu bahsettiğiniz güzergahta benim bildiğim yasaklı olan hiçbir bölge yok.Ama bu güzergahta şahsen bence fazla balık da yok.Çünkü tamamen kumluk.Ben ne umutlarla gitmiştim oralara ama sonu hüsran oldu.Hiç aklıma gelmicek balıklar çıktı karşıma(Barbun & dil balığı).İzmir'den seferihisara giderken sığacık/teos sapağı var.Ordan girdiğinizde yok sizi sığacık limanına kadar götürüyor.Ordan çok ümitliydim.Çünkü liman hem büyük hem de derin.Ayrıca limandaki dalgakıranın arkası hemen açık deniz ama benim kısmetime pek birşey çıkmadı.Belki de zamanlama hatası yapmışımdır.Birde rüzgarsız olduğunu hiç görmedim.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla