Yalnız Mesajı Göster
Eski 26-03-2011, 21:44   #3
ahmet yazıcı
Oltacı

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ahmet abi öncelikle size ve Kamil bey'e böyle güzel bir yapılanmaya başladığınız için teşekkürlerimi sunarım...

Balık popilasyonu için böyle bir gruplaşmalarının kendimizi geliştirmemiz ve bilinçlendirmemiz için çok faydalı olacağı konusunda ve bizlerden sonraki nesiller içinde çok faydalı olacağı konusunda hiç kuşkumyok,böyle sizler gibi bilgi ve tehcübeli abilerimizin önayak olmasının zamanı gelmiş görüyorum.çünkü bazı balık türlerinin nesli tükünmek üzere olduğu kanatindeyim,bunlar bilinçsiz avlanma ve çevre temizliğinin göz ardı edilmesinden kaynaklandıgı kanatindeyim.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirimki ben kendi şahsım adına buna çok önem vermekteyim,yeri gelmişken alabalık avı için hiç bir tehcübem olmamıştır ben genelde diyer tatlısu balıkları için bilgi ve tehcübem olduğu kanatindeyim (kendimce)
Ama bu yapılanma için elimden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazır oldugumu bilmenizi isterim,çünkü ne ekersen onu biçersin derler yarınlarımıza bizim bulduğumuzdan daha güzel bir şekilde bırakmak gibi güzel birşey olmadığı kanatindeyim.
Saygı ve sevgilerimle...
Sevgili Öner...

Destekleyici ve güçlendirici mesajına gönülden teşekkür ederim.Alabalık avcılığı diğer tüm balık avlarından çok daha zahmetli bir avcılık türü olduğu için avcısı çok azdır.Konuyu pek fazla bilen de yoktur..
Fedakarlığına ve gönülden itimadına teşekkürler..Ben de yarınlara ulaşacak kuşakların daha bilinçli olması için çalışıyorum.
Tahminimizden çok daha fazla talep oldu.Ben herkese ayrı ayrı cevap vermeye çalışıyorum.Aramızda her zaman yerin olduğunu bilmeni isterim.Mail adresine kişisel bilgilerini yollarsan sevinirim..

Hoşçakal..
ahmet yazıcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla