Yalnız Mesajı Göster
Eski 29-06-2007, 23:32   #9
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Arrow

Alıntı:
genc balıkcı tunahan tafarından gönderildi
ewet o sıcak havada kulağına ipod takıp şarkı söyleyenler var hatta bikere başıma geldi
mersinde sabah 5te çıkıp hurra kefale kıbrıslar karışıyo vb. olaylar yaşıyorum
ama babam sadece kumsaldan avlanmama izin veriyor(çünkü kamışları evde unuttum o yüzden kayalıkta avlanmama kızıyor) işte ogün tek başıma gittim boğuştum kefallerle sonra sıkılıp bisiklete atladım daha olta atmayacaktım
bi gittim adamın yanında birsürü ucu boş kamışı var amca biraz kamışı ödünç alabilirmiyim yanınızda tutuyum dedim adam verdi kıbrısımı kamışa taktım tututum geri saldım sonra güneş iyice azdı gölgede olsak bile 45in altına inmiyor bende adamın kamışını geri verdim eve gittimazcık uzanıp arkaşım ozanın yanına gittim ozan yarın benimle balığa gelir misin diye sordum oda hemen tabiki diye atladı.bende babama ozanla gideceğim kayalıkta avlanabilirmiyim? babam ozanlaysa tamam dedi.ogün sabah hava öyle sıcak öyle sıcaktıki bırak kahvaltı yapmayı adama soğuk su sıcak gibi geliyordu.ogün balığı iptal ettik.akşam üzeri gittik köprü altına kulağına ipodu takmış bağırarak yengeçleri kovalıyor ve o sırada yosuna basıpı cup suya ipod nasıl çırpındıysa kulağından çıkıp yüzeyden dibe doğru yavaş yavaş indi ve ipod bulunamadı...
Eee Tunahancım balıkçı adamın ahını almayacaksın,sonuç böyle olur di mi?
Sevgilerle...
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla