Yalnız Mesajı Göster
Eski 07-05-2007, 22:59   #20
freediver
Kaptan

SELAMLAR

Bence adam yalan söylemis.Ben yillardir kullandigim 2 igne var biri Mustad.Mustad bana suana kadar hic yamuk yapmadi.. Ha tabiki baligin kactigi falan oldu ama müsade edin de okadar olsun...Bicak bile köreliyor yani....Mustad kalite igne gelis fiyati pahali (amcamin balik malzemesi dükkani vardi Antalya da oradan biliyorum) piyasada Cin mali da cok...Adamlar 1 kutu Mustad fiyatina 5 kutu Cin mali igne alip ayni fiyata satiyor...
Mustad'in acilamasina gelince.Mustad 496 serisi Soft Bait Hook yani yumusak igne katagorisinde.Cavat abinin verdigi linkden görebilirsiniz.Yani acilmasi normal.Acilmayan igne istiyorsaniz dövme igne kullanacaksiniz.Numarasini bilmiyorum ama.[/color]

Kullandigim diger igne ise VMC yani adamin önerdigi marka.Gercekten mükemmel bir igne ve acayip keskin hatta Mustad dan cok daha keskin...

Beyler benden tavsiye Mustad ve VMC disina cikmayin.Pahali SUMO vb. diger yabanci ignelere falan gerek yok. Shark mark hikaye ucuz ama capuk köreliyor.

VE SON OLARAK EKLEMEK ISTIYORUM

BEYLER BEN IZMIR DEKI KADAR PAHALI BALIK MALZEMESI HICBIR YERDE GÖRMEDIM.YANI ADAMLAR NORMALIN 3-4 hatta 5 misli pahaliya satiyorlar...
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin

Bu mesaj en son " 07-05-2007 " tarihinde saat 23:15 itibariyle freediver tarafından düzenlenmiştir....
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla