Yalnız Mesajı Göster
Eski 19-12-2010, 20:00   #1
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Varsayılan SERKAN USTA ile DOKTOR SAMİM'i BULUŞTURDUM

Bir yılı aşkın bir süredir her cumartesi,Serkan usta,doktor samim abimiz, birlikte çıkarız.Fakat uzun zamandır gerek havaların bozuk gitmesi gerekse işlerin çakışması bizi birbirimizden ayırmıştı.Bu ayrılığa daha fazla dayanamayıp son hava tahminlerinide alarak cumartesi sabah saat 03:00 de buluşmak üzere sözleştik.

Sözleştiğimiz saatte yanlarında Ömür kardeşimiz de olmak üzere limanda buluşup marşa bastık.
Bu defa avlak bölgesi olarak,uzun süredir av yapmadığımız pitayı seçtik.Saat dört cıvarı çapayı attık ve oltalar suyla buluştu.Kısa bir sessizlikten sonra ilk vuruşlar alınmaya başlandı.Vuruşlarla birlikte erkek mercanlarda kovamızda yerlerini almaya başladılar.Sağ olsunlar gün ağarana kadar bizi hiç yalnız bırakmadılar. Gün ağardıktan sonra yerini kupes ve izmaritler aldı.
Ben şansımı bir de zokada denemeyi düşündüm.Ve ilk zokamda iyi bir kolyoz geldi.Bunu gören doktorumuz başladı kıvranmaya.Çünkü kendisine hamsi almasını önerdimsede önemsemeyip almadı. Tabii gözünü Serkan ustanın aldığı hamsilere çevirdi. Tabii benim sert bir bakışımla önüne dönmek zorunda kaldı. Doktorum Serkan ustanın verdiği dört beş hamsi ve sardalyalarla uğraşırken ben Serkan ustayla birlikte kolyoz uskumru çekmekten yorgun düştük.Saat 13:00 a doğru havanında yükselmesiyle avımızı noktaladık.Gülmekten çenelerimizin ağrıdığı neşeli ve bol sohbetli çok güzel bir gün yaşadık.

TÜM RASTGELSİN AİLESİNİN OLTALARI DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE..
ömür kardeşimizin karagöz ve kupesi

üç resim ben ve serkan ustanın hasılatı

Ömür'ün hasılatı

Bunlarda nacizane doktorumuzun hasılatı

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links