Yalnız Mesajı Göster
Eski 22-12-2006, 07:45   #19
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

Arkadaşlar aparata son noktayı koyuyorum...Tıbbi malzeme satan yerde Drenaj iğnesi buldum...İğnenin boyu 15-20 cm arası,çelik ve esnek...Ayrıca çok da sağlam çünkü bununla kemiğin içindeki irinleri çekiyorlarmış yani kırılma gibi ihtimali yok...Ancak doğal olarak ucu çok sivri ve keskin,yaralanmamak adına ucunun mutlaka kesilmesi gerekiyor...Arkadaşıma gösterirken ucu parmağıma sadece dokundu ve inanılmaz kan aktı...Kullanıcak arkadaşların bu konuda dikkatli olmasında fayda var...Aparatın denenmesi anını videoya çekip,daha aydınlatıcı olması açısından en kısa zamanda yayınlayacağım...

NOT:Boru kurdunu iğneye parça parça takmada herhangi bir problem yaşanmıyor.Ancak iğneyi ve misinayı balığa göstermemek,kurdu telef etmemek ve kurdun iğneden kolay alınmasını ve küçük balıklar tarafından çabuk bozulmasını önlemek amacıyla bu aparatın çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.Ya avrupa kurdu takmayı bilmiyor ve bu yüzden bu aparatı kullanıyor ya da adamların bir bildiği var ve biz bu olaya temkinli yaklaşıyoruz...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla