Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-11-2013, 12:59   #1
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Varsayılan Son iki av güncemiz...)

Sevgili dostlarım, malum olacağı üzere çalışma hayatı devam ettiği sürece bizler için adeta bir nevi yaşam tarzı olan ''Balık avı hobisini'' her daim gerçekleştirmek için imkan yaratmak çok zordur.Çünkü çalışma hayatının vermiş olduğu sorumluktan dolayı geriye bir tek hafta sonları kalmaktadır.O da tabiki hava şartları uygun olursa.

Nitekim benim de hep av güncelerim bu çerçevede gerçekleşiti bu yaz başlangıcına kadar.Yaz başında emekli olunca bu defa dizginleri ucu doğal olarak bana geçmiş oldu.:p

Çok şükür sağlık ve sıhhatim yerinde olduğu için imkan buldukça ama bir deniz kenarında;ama bir tekne üstünde imkan buldukça bu güzel hobimi yaşama geçirmeye çalışıyorum.Burada amaç tabiki salt balık avlamak değil.Esas amaç sevdiklerim ile beraber elde olta ile beklemenin o dayanılmaz hazzını yaşamanın verdiği mutluluğun keyfini çıkarmaktır.Gerisi zaten ayrıntı ve hikaye.Zira balık bir gün olmazsa, elbet başka bir gün denk gelecektir.

Siz dostlarım ile son yapmış olduğum iki av güncesini paylaşma istiyorum.Her ikisi de hiç bir iddası olmayan ama bizler için birer mutluluk kaynağı olmuş birer av günceleridir.:Br

Av güncelerimiz esnasında klasik dip oltası kullanılmıştır.İğne tercihimiz sülünez denilen yem türünde tercih ettiğim kısa pala,çapraz mustad 496/3 numara iğnelerdir.Bu av esnasında sırtıya denk gelen sahte ve onunla ilgili kullanmış olduğumuz takımı da elimden geldiğince çizmeye çalıştım.

Tüm dostların her daim gönüllerindeki avların gerçekleşmesi dileği ile rastgele...

31.10.2013 tarihli av güncemizin görselleri ve o anları anlatan kısa bir video paylaşımım...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

03.11.2013 tarihli av güncemizin görselleri ve o anları anlatan kısa bir video paylaşımım...

1963-izmir

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links