Yalnız Mesajı Göster
Eski 08-02-2007, 19:17   #23
aligalipkaya
Oltacı

Arkadaşlar evet bir kurşunun buharı veya dumanı ben evimin mutfagında bunları döktüm. (Yanlış anlaşılmasın size evin mutfagında dökün demiyorum) ancak burada çıkan buhar veya duman sizleri etkileyecegini sanmıyorum. zira dökeceginiz kurşun miktarı taş çatlasa 1-2 kiloyu geçmeyecek. Gırgır ağlarının kurşunlarını sanırım herkes biliyordur. Nekadar gittigini de sanırım tahmin edersiniz şimdi bunları dökenlerde insan bu insanlar bu işi senelerdir de yapıyorlar. Akşamınada 250 gr yogurt yerler onuda patronları verirse. Şimdi gelelim bizim konumuza bana göre burada asıl amaç kurşun dökmekten ziyade işi yapabilmek teknigini bilmek yoksa bu gün her hangi bir malzemeciye gitseniz çeşit çeşit kurşun bulursunuz fiyatıda pahalı değil. Zaten bir sezonda kaç tane zoka kullanacaksın. Kendi takımını yapmak her zaman zevklidir. ben bütün oltalarımı her şeyi ile mümkün oldugunca kendim yaparım. Dışarıdan ancak misina iğne fırdöndü gibi şeyleri almaya çalışırım. Bakın mümkün oldugunca diyorum zira her zaman yapamıyorum. Birde bundan çıkacak buharı koklamayacaksınız nasılsa Onun için bunları konuşmak bence yersiz. Uslubum yanlış anlaşılmasın aklıma geldigi gibi yazıya döktüm. İzmire kısmet olursa geldigimde daha geniş konuşma fırsatımız olur. Yanlızzzz bir şey var ona buhardan daha çok dikkat edin , oda sıçramasın ve bir yerinize değmeşin işte o canınızı daha çok yakar.Affınıza sığınırım.
aligalipkaya@msn.com (msn görüşmeleri için)
[email]aligalipkaya@ttmail.com (özel)
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 08-02-2007 " tarihinde saat 19:22 itibariyle aligalipkaya tarafından düzenlenmiştir.... Neden: eksik yazma
aligalipkaya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla