Yalnız Mesajı Göster
Eski 04-10-2010, 18:59   #20
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ümit albayrak tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bence ismi silmemeliydin Taygun kardeşim.Kimin ne olduğu açığa çıkardı,ve insanlar böylece aynı yılana tekrar sokulmazdı.Bu işi ranta dönüştürerek insanların balık sevdasını nasılda böylesine haince kullanabileceğinin en açık göstergesidir bu.Ve bunu en yakın olarak bilenlerdenim.Sırf rant sağlayabilmek adına insanlara ne yalanlar atıldığını,ne sahtekarlıklar yapıldığını iyi bilirim.Senin bu olayı sansürlemek yerine,tam tersine açığa çıkartman gerekir diye düşünüyorum.Bence etik olan budur.Hatam varsa affola,yanlızca kendi fikrimi ortaya koydum.Sadece iki tahminde bulunalım,biraz beyin egzersizi olsun istedim.Gerçi herkes üç aşağı beş yukarı tahmin etmiştir ama,bilmeyenler uyanık olsun istedim.
Sevgili Ümit abim zaten amatör balıkçılığı amatörlükten çıkartıp rant kapısı haline getirenlere söylenecek şey çok ama biz isim vererek tartışma ortamı yaratmayalım. Huzurlu ortamımızı germeye hiç gerek yok, bu yazıdan bu tip balık avı turlarına katılacaklar gerekli dersi almıştır, tedbirini alıp ince eleyip sık dokuyarak böyle turlara katılır diye düşünüyorum.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla