Yalnız Mesajı Göster
Eski 01-10-2012, 14:02   #11
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
speed0972 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Riyobi Ecusima 4000vi - 6000vi ve 8000vi modellerini kullanıyorum....Gerçekten güzel makinalar.. Yalnız her av dönüşü özellikle tuzlu suda iseniz mutlaka makinayı çeşme suyu ile yıkayıp kurutun ve İçinde pas sökücü bulunan Sprey yağ ile bakımını yapmayın...Makinanın misina sarma rulman aparatı ve Kolu korozyona uğruyor....

Ayrıca belirtmek isterimki Bu markanın ithalatçı firması İstanbul İstoç'ta Marmarabalık ürünlerinin tamir bakım ve yedek parçası olarak istanbul dışında olsanız bile kargo ücretini karşılamanız karşılığında yakında ilgileniyorlar..Bu konuda bana yardımcı olan marmarabalık tan Zafer beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum...

Aşağıda iki adet resmini verdiğim makinamı Sprey yağla temizledikten sonra düştüğü durum buydu....Marmarabalık'tan Zafer bey'le irtibatımdan sonra makinayı kendilerine gönderdim ve bakımı yapıldıktan sonra işaretli elemanları orijinal yedek parçalarıyla değiştirildikten sonra Riyobi Ecusima 4000vi makinam şu anda çalışır vaziyette....

Böyle bir hizmet verdiklerini doğrusu bilmiyordum, böyle bir hizmet veriyor olmaları eğer gerçekse makinanın kalitesini gözümde katlayacaktır.. Ayrıntılı bilgi verirseniz servis hakkında benimde 1-2 tane makina yollamam gerekebilir 3 ya da 4 tane ecusima var. Hepsinin bakımını kendim yapıyorum fakat sarma rulman ekipmanı sürekli aynı problemi tekrarlar hala geliyor, takımlar sürekli teknede kaldığından yüksek derecede rutubete maruz kalıyor bu yüzdende üzerinde korozyon oluşumları görülüyor..
Paylaşımınız için teşekkürler..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links