Yalnız Mesajı Göster
Eski 31-03-2008, 07:57   #18
araştırıcı
Miço

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Levent kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkürler.. aslında kullandıgın malzemelerin tam adını markasını mod. vs detaylı olarak bizlerle paylaşmanın bir sakıncası yoktur sanırım..
böylece üye arkadaşlar senin tecrübenden daha fazla yararlanacaktır....
yardımın için teşekkürler..
Alıntı:
Teaser tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İnan ben şimdiye kadar 3 m. spin kamışına hiç rastlamadım.Belki de uğradığım yerlerde yoktu.Ama birazcık kimyadan anladığım için titanyum-grafit ikilisinin kaliteli bir kombinasyon olduğunu düşünüyorum.Ayrıca da bir sakıncası yoksa markalarını verirsen sevinirim.Sırtıkara için de tebrik ederim.Avlarının her zaman bereketli geçmesini dilerim.Sevgiler...

Kullandığım ürün Shimano ürünüdür. Türkiyede olan bir model ve türle ilgili herzaman isim edres verdim ama yurtdışından aldığım bu ürün Türkiye ye gelirken bir kez kırıldı, iade ettim.....ÇOK ÜZÜLDÜM.. yaşadığım sıkıntı tarifsizdi... Aldığımız şirket Allahtan ürünü gönderirken sigorta yapmış..... Ürünü tekrar kargo yaptılar... Ben verdiğim para gitti diye dünyalar kadar üzüldüm...
MARKA, MODEL ve adres yazarsam bu sıkıntılı yollardan başka arkadaşlarımda geçebilir... Onların ürün sorununu kimse üstlenmeyebilir... Sigorta kabullenmeyebilir... vs...
BİR SÜRÜ PARANIN HEBA OLMASINDA PAYIM OLSUN İSTEMİYORUM....

Saygıdeğer Nedim ve Muaffak Bey; Umarım beni anlarsınız... Ülkemdeki ürünleri kullanan arkadaşlarımın bu hobiden daha çok keyif alması ve benim yaşadığım sıkıntıları yaşamaması için daha fazla açıklayıcı bilgi vermek istemiyorum....

Yazdığım bilgilerin yeterince ayrıntısı var... Arkadaşlarım kendileri araştırır ve alırlarsa ben vicdan azabı yaşamam...

En güzel dileklerimle...
Selamlar

Bu arada Alper ve Nedim arkadaşımınızın Kofana için güzel dileklerinize en içten teşekkür ederim Darısı başınıza....
İskenderundan Yumurtalık' a...
araştırıcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla