Yalnız Mesajı Göster
Eski 20-02-2009, 21:47   #7
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Fotoğraflar ve emeğiniz için teşekkürler.

Ancak ben vatandaş olarak bu çalışmaları beğenmedim. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, hiç mi yurtdışına gitmiyor, hiç mi dünyadaki gelişmeleri takip etmiyor merak ediyorum ? Bomboş toprak bir alanı çitle çevirerek nasıl oluyorda doğal yaşam parkı oluşturuyor )) Hayret..

Bence çıksın bu işin dünyadaki örneklerine bir baksın, böyle ucuz ve kalitesiz şeylerle, birşey yapmaya çalışıyormuş gibi göstermelik işlerle oyalanmasın. Bu işi takdir etmiyorum, çünkü berbat bir düzenleme, kötü bir tasarım, fahiş bir harcama ile yapıldı. Göstermelik kalitesiz işlere devam ediyor. Tıpkı Narlıdere Narbel yolu gibi. Tek sevindiğim, daha önce kümeslerde besledikleri değerli ve günahsız hayvanların biraz açık hava soluması.

Sevgi ve selamlar.

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla