Yalnız Mesajı Göster
Eski 07-05-2007, 18:35   #30
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Tüm katılımcı arkadaşları kutlarım sanırım sezonun açılışı yapıldı.
Haa ben çupra veya lidaki tutamadım ama olsun bende açtım sayılır. İri olmasada bir fangri yakaladım hemide kıyıdan
Öncelikle Hasan abime yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim benden fazla çupra avlamamı istedi her türlü yardımı yaptı ama gel gelelim nasipten öteye gidilmiyor.
Şimdi Onur abi şöyle demiş "tago rejim yap" abicim inişte 20 kiloluk buzluğu taşıttınız yoruldum enerji kaybettim bu biiiiiiir boyozlar kayboldu 1 lokma ekmek yedim enerji alamadım hatta ekmeğin bir kısmınıda kıbrıs sarıp attım onada bir sarpa yakalandı ama ufak olduğu için onuda saldım 3 çupra tutamadım moralim bozuktu 4 siz yolu yarıladıktan sonra ben yola çıktım 5 çıkıştada yüküm ağırdı suları bana verdiler + çizmelerde hiç hafif değildi tabi kendi sırtımdaki malzemeleri hesaba dahil etmiyorum.

Erhan abime ithafende şu satırları yazıyorum. Bundan sonra balığa biraz zor gelirsin abicim tülay abla söylemişti bu seferde balık olmazsa bidaha balığa yollamıycam erhan abini diye ona göre haberin olsun

Serkan abicim tüm herşey için sanada teşekkür ediyorum hele bana verdiğin çupra çok hora geçti babama ben tuttum dedim adamın göğsü kabardı valla

Güvencim sana diycek sözüm yok çupraları lidakileri tuttun sonra misler gibi uyudun. Boyozlar hakkında senden şüpheleniyorum ona göre.

Bu arada 20 adet boyoz kaybolmuştur hükümsüzdür. (sırrını hala çözemedik)

Fotolarıda hemen yüklemeye başlıyorum.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla