Yalnız Mesajı Göster
Eski 12-02-2016, 06:29   #2
hus213
Kaptan

hus213 kullanıcısının avatarı

Günaydınlar kaptanım yine görüşlerinize bir yenisini eklemişsiniz bunları bilmeyen yok ta işin aslı tamamen parasal ben bu gün istediğimi alayım gerinden bana ne cinliğimiz olduğu sürece biz adam gibi adam olamayız. Tabi sizin bilginize saygılı olmakla beraber kirlilik konusu Egemiz için geçerli değil, ha diyeceksiniz ki hani Ege denizinin temizlendiğinden bahsediyorlar yalan mı söylüyorlar. Hayır yalanda söylemiyorlar ancak 100 yılların birikimi bir iki senede bitmez. Ege denizine pek tarihini hatırlayamayacağım ama hurdaya ayrılmış belediye otobüslerini denize atıldığını biliyorum. Buna rağmen balık yasağında devasa projektörler ile balık avladıklarına şahidim. Bu konuyu sitemizde ve daha başka sitelerde de olduğu gibi gerekli merciler ede şikayetimi yaptım. ilgilenildi mi evet ve bizzat fotolamıştım ama nerede olduğunu bulamıyorum birde resim koyma kısmını şu an pc den dolayı yapamıyorum. Bir konuda sizi bilgilendireyim.9Eylül Üniversitesi denizle ilgili biriminin, Kuş cennetindeki yerini kaldırdılar hemen hemen her gün su analizler balık popülasyonu için gerekli araştırmaları yapılıyordu şu an durum nedir bilemiyorum. Âmâ Ege için bir şeylerin gerçekleştirildiğinden eminim. Buna rağmen Ege denizindeki balık çeşitlerinin azalmasının tek nedeni bilinçsizce av lan mak bunu her kim ne derse desin gerçek bu. Buna da bakanlık sıkı bir denetim yapmadıktan sonra hiç bir şey halledilmez. Paylaşımınızı İnternet ortamınada taşıyalım duyan olur mu ? sen ben ve amatörlerden başkası kafalarını çeviri giderler.Sağlık sıhhat ve mutluluk dolu günleriniz olsun esen kalın
Kan Gurubu:B.Rh (+)
hus213 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla