Yalnız Mesajı Göster
Eski 18-07-2012, 11:32   #23
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Süleyman kaptanımmm bu güzellik nedir böyle yahu. Pazartesi akşam suyuna çıktık dön dolaş kalabak önlerine kadar gittik 2 defa balık dokandı birini tekneye aldım birini taktıramadım oltaya, 3 tane de Necdet amca aldı akşam nafakamız çıktı çıkmasına da sabah çok güzel balık yapmış. Gerçi geçen Kasım ayından beri denize çıkmamış olmanın verdiği hamlık vardı, deniz hasreti vardı biraz hasret gidermiş oldum hepsinden öte işten güçten nefes alamamanın verdiği stresi attım. Havalar düzelsin bir günde sana misafir olayım bakalım şansımıza neler denk gelecek, bu arada çaylar tabii ki benden

Pazar günleri için bende sana katılıyorum. Denizde az tekne olduğu günler hatta bir kaç gün sert esen havanın arkasından çıkılan ilk gün, heleki bu ilk gün hafta içine denk gelmiş ise verim iyice artıyor. Pat küt çapa atılıp çekilmesi balığı bozuyor. Sabah ilk gittiğimizde balığı altımıza topluyoruz zaman zaman tam 3-5 balık alıyoruz biri gelip çapa atıyor hop balık anında dağılıyor. Yani balıklarda sakin, sessiz, kafasını dinleyebileceği yerleri tercih ediyor.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla