Yalnız Mesajı Göster
Eski 13-11-2005, 12:42   #12
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mustfer73 tafarından gönderildi
Zaten bütün sorun burada değil mi? Herkes bu sirkülere uysa denizlerimizde, nehirlerimizde, göllerimizde ve göletlerimizde ne kadar balık olurdu. İç kesimlerdeki küçük göletlerde ağ ile avlananların olduğunu bilmek ne kadar ürkütücü değilmi? Küçük bir gölete atıyorlar ağı, etrafında da ağla bir tur attılar mı ne kadar balık var hepsini topluyorlar. Sirküye bakan kim. Önemlimi onlar için gelecek...
Mustafa sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım sirkü falan hikaye kim bakıyor Allah aşkına yalnız biz buna karşı çıkanlarda biraz pasif kalıyoruz dağ dağa küsmüş dağın haberi yok misali biz de o söylediğin yasaları hiçe sayan adanlara bakıp vay şerefsizler diyor azcık ta üzülüyor sonrada bir şey olmamış gibi işimize bakıp oradan uzaklaşıyoruz birazcık sağ duyulu almak gerekiyor bilmiyorum Mustafa belkide yanılıyorumdur o taşı tek başına kaldıramassan yardım istersin biz de bu yok adamım herkez taşın altına elini koyacak unutmayalım ki yasakları hiçe sayanlar ordular kadar büyük te olsalar genele baktığında azınlıkta kalanlardır bizler bunlarla başa çıkabiliriz diye düşünüyorum